Зараз читаєте
Студія 1+1, Шевчук Наталія, Саган Олександр та Гальченко Сергій – виграли суд проти Митрополита Макарія

Студія 1+1, Шевчук Наталія, Саган Олександр та Гальченко Сергій – виграли суд проти Митрополита Макарія

13 грудня 2021 року Подільський районний суд міста Києва у складі: головуючого судді – Захарчук С. С., за участю секретаря судового засідання – Сікора М.Ю., 

поставив крапку у справі Митрополита Макарія Малетич колишнього Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, який у 2017 р. таємно (без відома Архієрейського Собору УАПЦ) звернувся до голови РПЦ Патріарха Кирила з проханням допомогти відродити “древню Галицьку Митрополію”. 

Відповідний лист на офіційному сайті “Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія” було опубліковано головою ГО Наталією Шевчук. Як вбачається, через призму часу, звернення таки підписав власноруч тодішній глава УАПЦ Митрополит Макарій Малетич, сьогодні постійний член Священного Синоду Помісної Української Православної Церкви (ПЦУ) керуючий Львівської Єпархії у присутності Митрополита Андрія Абрамчука та архієпископа Тихона Петранюка, 09 листопада 2017 року, в приміщенні Консисторії Львівської єпархії УАПЦ, за адресою: вул. Федорова, 11, м. Львів.   

З тексту написаного листа мова тоді йшла про включення Української Автокефальної Православної Церкви в рамках Галицької митрополії в структуру Російської Православної Церкви.

Розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві справу за позовом релігійної організації «Патріархія Української Автокефальної Православної Церкви» до Товариства з Обмеженою Відповідальністю «Телерадіокомпанія «Студія 1+1», Шевчук Наталії , Олександра Саган, третя особа – Сергія Гальченко, про визнання інформації недостовірною, зобов`язання спростувати недостовірну інформацію, заборону вчинення дій. 

Ураховуючи те, що представник позивача Євген Веничук повторно не з`явився в судове засідання без поважних причин, не повідомив про причини неявки, від нього не надходили заяви про розгляд справи за його відсутності, суд дійшов висновку про наявність правових підстав для залишення позову без розгляду.

та ПОСТАНОВИЛА:

Позовну заяву релігійної організації «Патріархія Української Автокефальної Православної Церкви» до товариства з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «Студія 1+1», Наталії Шевчук , Олександра Саган, третя особа – Сергій Гальченко, про визнання інформації недостовірною, зобов`язання спростувати недостовірну інформацію, заборону вчинення дій – залишити без розгляду.

Інформаційна довідка про представника Митрополита Малетича пана-адвоката Євгена Веничука з Засобів Масової Інформації відомо:

“Директор тресту Євген Веничук входить до складу засновників ТОВ «Військовий мисливець-інвест» разом з ТОВ «КУА «Промислові інвестиції» з групи Івана Фурсіна, Дмитра Фірташа та екс-голови Адміністрації президента Сергія Льовочкіна.” – із вищевказаної публікації.

Дивитися також
Прагнення духовності в житті: розмір матеріального задоволення

“77% у ТОВ “РСГП “Столичний” було переоформлено на Євгена Горбача, який є директором-підписантом в фірмах Івана Гранцева та Євгена Веничука, близьких соратників та бізнес-партнерів Андрія Портнова.”

“Що цікаво, за даними журналіста проекту “Наші гроші” Юрія Ніколова, Євген Веничук був серед близьких до Портнова юристів, через яких відбувалося фінансування передвиборчої кампанії Володимира Зеленського.”

“Євген Веничук та Ігор Мендограло – відповідно колишній директор та актуальний підписант фірми “Укррослізинг”, яка віджала через суд у Києва 2 ярди грошей за вагони метрополітену. Ці юристи якраз увійшли до фірми, коли вона стала належати Фуксу, та забезпечили їй судову перемогу. Раніше Венічук офіційно світився як партнер Гранцева, який є партнером Портнова”.

Мабуть нікого вже сьогодні не здивує той факт, що серед усіх існуючих адвокатів, які працюють в Україні, високопреосвященнійший владика Макарій Малетич, як глава УАПЦ, почесний льв’янин та ревний поборник здобуття Томосу, для захисту своєї честі, гідності і ділової репутації – обрав саме людину близьку до бізнес-клубу Московського Патріархату.

Джерело: Пресслужба Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку