Зараз читаєте
Священномученик Корнилій

Священномученик Корнилій

26 вересня молитовно згадують святого Корнилія Сотника, єпископа Кесарії Палестинської. Який був вірним язичником, але з-поміж інших вирізнявся глибоким благочестям та добрими справами.

Про життя священномученика можна дізнатись з 10 розділу Діяння Апостолів. Корнилій походив з Італії, але після Вознесіння Христа Спасителя він став сотником в Кесарії Палестинській.

Одного разу, коли Корнилій молився в своєму будинку, йому з’явився Ангел Божий і сказав: «…Корнилію!…Молитви твої й твоя милостиня перед Богом згадалися. Тепер же пошли до Йоппії людей, та й приклич Симона, що зветься Петром. Він гостює в одного гарбарника Симона, що дім має при морі. Він скаже тобі, що ти маєш робити» (Дії Апостолів 10:3-6).

Корнилій негайно вирішив виконати наказ Ангела. Зранку він відправився прямо до Апостола Петра, де, першим з усіх язичників, прийняв Хрещення. Залишивши колишнє мирське життя, святий Корнилій відправився проповідувати Євангеліє разом з Апостолом Петром.

Дивитися також
Російська війна: скільки храмів зруйновано або пошкоджено з початку конфлікту, – звіт

За все своє довге життя святий Корнилій навернув дуже багато поган до християнської віри. Він увесь час трудився над викоріненням бездушного язичництва та допомагав всіх, хто приходив до нього за підтримкою.

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку