Зараз читаєте
Святкова Літургія в Святій Софії: П’ять Років Історичного Служіння Митрополита Епіфанія

Святкова Літургія в Святій Софії: П’ять Років Історичного Служіння Митрополита Епіфанія

3 лютого о 9:00 вранці Свята Софія Київська запрошує вас на святкову Літургію, присвячену п’ятій річниці Інтронізації Митрополита Епіфанія та його 45-річчю. Об’єднаймося в молитві та вшануванні митрополита Рафаїла Заборовського.

Вшанування Інтронізації та 45 років від Дня Народження духовного лідера митрополита Епіфанія

Урочиста Літургія в Святій Софії Київській відзначить 5-ту річницю Інтронізації митрополита Епіфанія та його 45-річчя

3 лютого 2024 року, о 9:00 ранку, Свята Софія Київська буде свідком урочистої Літургії, приуроченої до п’ятої річниці Інтронізації митрополита Епіфанія та його 45-річчя. Запрошуємо всіх вірян та гостей долучитися до цієї унікальної події, де об’єднаються молитва, вшанування духовних цінностей та спільна радість.

Приходьте поділитися цим важливим моментом разом з Церквою та вірними Української Православної Церкви (Православної Церкви України). Вас чекає ще одна надзвичайна подія – винесення раки з мощами Святого митрополита Рафаїла Заборовського, канонізованого Святою Церквою України для поклоніння.

Дивитися також
Митрополит Епіфаній звершив Божественну літургію в Смілі

3 лютого 2019 року визначив початок нового етапу для Православної Церкви України – Інтронізація митрополита Епіфанія. Цей важливий історичний момент відзначатиметься спеціальною Літургією в Святій Софії Київській, об’єднуючи православних вірян для спільного вшанування визначного дня незалежної України.

Ще більш важливою стає ця подія, відзначаючи 45-річчя Блаженнішого Митрополита Епіфанія, об’єднуючи історію та духовний лідерат. Річниця нагадує про єдність та духовний розвиток, підкреслюючи зв’язок між вірянами та їхнім духовним лідером – Митрополитом Епіфанієм.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку