Зараз читаєте
Сила слова: Журналісти в боротьбі зі злом

Сила слова: Журналісти в боротьбі зі злом

Висловлюючи подяку та вітання журналістам у день їх професійного свята, заклик до використання сили слова на благо і проти неправди.

У цій статті автор підкреслює важливість ролі журналістів у доносінні слова до людей, наголошуючи на силі, яку має їхнє слово. Він також висвітлює негативні наслідки брехні і перекручування істини, закликаючи журналістів бути обережними та використовувати свою професійну зброю для блага суспільства.

Висловлюючи подяку та вітання журналістам у день їх професійного свята, заклик до використання сили слова на благо і проти неправди.

Дорогі журналісти! В день вашого професійного свята вітаю вас та висловлюю подяку за ваше особливе служіння людям – бо ви доносите до інших слово, а разом з ним і сенс, дух, зміст. Ви, як ніхто інший, знаєте, якою потужною «зброєю» володієте, тож використовуйте її на благо, на добро і на боротьбу зі злом.

Нині всі ми є свідками того, яке велике зло може накоїти брехня в привабливій обгортці, скільки болю і горя можуть принести свідомо посіяні неправдиві слова, якою бідою є перекручування істини, замовчування правди, недосказаність, обман. Всі ми бачимо згубні наслідки цього і пожинаємо гіркі плоди токсичного «русского міра», який зрощений із неправдивого слова, з заперечення істини, з фальшу.

Дивитися також
Проповідь прот. Романа Будзинського в другу неділю Великого посту: покаяння розслабленого з Євангельського читання

Тож присікайте зло правдою, свідчіть істину, несіть добре слово людям! Слово може дуже багато: як зранити, зневірити, розчарувати, так і оживити, надихнути, допомогти, врятувати. Тож будьте дуже обережними зі словом і спрямовуйте його на благо!

© 2015-2023 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку