Зараз читаєте
Ткаченко про заборону УПЦ МП: є законодавчі складнощі, але ми знайдемо рішення

Ткаченко про заборону УПЦ МП: є законодавчі складнощі, але ми знайдемо рішення

Мережа Української Православної Церкви (що в єдності з Московським патріархатом) просуває російські наративи під час загарбницької війни РФ проти України. Наразі питання заборони її діяльності викликає певні складнощі, але Україна знайде вихід з ситуації.

Про це міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченк сказав в ефірі телемарафону.

За його словами, найпростіше було б, щоб представники УПЦ (МП) від початку війни проявили свою відповідальну позицію патріотів України. Проте цього не сталося та були внесені зміни до статуту УПЦ (МП).

“Як показують дії СБУ та правоохоронців діяльність в просуванні проросійських наративів в Україні здійснюється саме через мережу УПЦ (МП). Тому хоча існують законодавчі складнощі, пов’язані з тим, в який спосіб підійти до цього питання (заборони в Україні, – ред.), я думаю, що в результаті дискусії ми такий варіант знайдемо”, – сказав Ткаченко.

Дивитися також
Життя та дивовижні чудеса святого цілителя Київської Русі

Міністр культури додав, що зміни до статуту УПЦ (МП) дійшли до Мінкульту. За його словами, там дійсно немає адміністративного підпорядкування РПЦ, проте є духовний зв’язок, який не переривається.

“Що означає цей духовний зв’язок на практиці – показують наші правоохоронці на сьогоднішній день. На жаль, всі можливості для діалогу з приводу того, аби такі дії в УПЦ були неможливі, вичерпані, тому уряд і законодавці мають діяти вже в інший спосіб”, – додав він.

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку