Зараз читаєте
У святкуванні 1030-літнього ювілею заснування Володимир-Волинської кафедри взяв участь Екзарх Вселенського патріарха в Україні

У святкуванні 1030-літнього ювілею заснування Володимир-Волинської кафедри взяв участь Екзарх Вселенського патріарха в Україні

На запрошення єпископа Володимир-Волинського Матфея екзарх Вселенського Патріарха в Україні єпископ Команський Михаїл взяв участь 10 травня у святкуванні 1030-літнього ювілею заснування Володимир-Волинської кафедри, яке відбулось у місті Володимирі. Про це повідомляє Місія «Ставропігія Вселенського Патріархату в Україні».

Літургію у день пам’яті преподобного Стефана єпископа Володимирського очолив Високопреосвященний Симеон митрополит Вінницький і Барський у співслужінні екзарха Вселенського Патріарха єпископа Команського Михаїла, архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, архієпископа Тернопільського і Бучацького Тихона, єпископа Володимир-Волинського і Турійського Матфея, єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія, секретаря єпархіального управління прот. Юрія Зінчука, єпархіального благочинного прот. Андрія Мельничука, благочинних, духовенства єпархії та запрошеного духовенства з інших єпархій ПЦУ.

За богослужінням єпископ Команський Михаїл разом із духовенством ПЦУ молився за Україну, за українське військо, про справедливий мир в Україні та за швидку перемогу.

Його Преосвященству Михаілу Екзарху Вселенського патріарзата в Україні співслужив архієпископ Тихон-ПЕТРАНЮК (на фото позначений обводкою) керуючий Тернопільсько-Бучацькою єпархією УПЦ/ПЦУ, відомий на всю Україну, як кримінальний злочинець та особа з громадянством Донецької Народної Республіки, а також симпатик «русского мира».

Нагадаємо про раніше опубліковані статті Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія, підготовлені за розслідуванням голови цього Фонду Наталією Шевчук:

Пізнай правду і вона зробить вас вільними

ПОЦІЛУНОК ІУДИ –«СИНА СМЕРТІ» / РОЗПИСКА ПЕТРАНЮКА Т.І.

СВЯТИЙ ТА НЕДОТОРКАНИЙ – АРХІЗЕК ТИХОН ПЕТРАНЮК

КРИМІНАЛЬНИЙ РЕЗЕРВ ПЦУ / ОБВИНУВАЛЬНИЙ АКТ у кримінальному провадженні №12012030050000359 відносно ПЕТРАНЮКА ТАРАСА ІВАНОВИЧА (архієпископа ТИХОНА)

ЄПИСКОП СБУ – ПРЕОСВЯЩЕННИЙ ТИХОН (ПЦУ) / Протокол допиту підозрюваного Петранюка Т.І. з Ізолятора Тимчасового Тримання ЛМУ ГУМВС України в Луганській області

Дивитися також
Молитва та благословення для України з нагоди 1035-річчя Хрещення Київської Руси-України

ВИКРИТО ШАХРАЯ ТИХОНА ПЕТРАНЮКА/ Злети та падіння від ФІЛАРЕТА до ЕПІФАНІЯ / Що знайшли правоохоронці під час обшуку помешкання єпископа Тихона ПЕТРАНЮКА?

«АВТОЛОХ»: Церковний бізнес монаха ТИХОНА Петранюка

Махровий мажор ПЦУ ТИХОН Петранюк

ЕКСКЛЮЗИВ: #ГЛАВpidarРПЦ в Україні – хто він?

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку