Зараз читаєте
Українське Студентство: Спадкоємці Героїв та Символів Свободи

Українське Студентство: Спадкоємці Героїв та Символів Свободи

Студенти, спадкоємці подвигів минулих поколінь, запрошені творити і розвивати Україну, взявши на себе відповідальність за її майбутнє. Вшановуємо героїчні дії, що визначили сучасний образ нашої країни.

Звернення до Сучасної Еліти Подвигу

Дороге студентство! Від усієї церковної родини щиро вітаємо вас із Днем студента! Ваші студентські роки припали на непрості часи, та усі ми покладаємо на вас великі надії: адже це саме вам випаде честь та відповідальність творити у відновленій Україні після нашої перемоги, розвивати її технології та мистецтво, вибудовувати нові дипломатичні та культурні зв’язки, а деяким із вас – у молитві до Бога та з відкритим серцем і душею духовно опікуватися українцями.

Світ дізнався про Україну як країну сильних, сміливих, незламних. Впевнені, що ви станете гідними наступниками попередніх поколінь студентів, які виборювали гідність та свободу на Євромайдані, відстоювали справедливість, чесність і право самостійно обирати владу під час Помаранчевої революції, послужили відновленню української державності та незалежності завдяки Революці на граніті. А також одні з кращих синів та доньок, серед який чимало студентів, віддали життя за волю і незалежність України.

Дивитися також

Українське студентство завжди було і залишається потужною силою на стороні добра і справедливості. Бажаємо вам: нехай ваші знання і сили примножуються і гідно послужать вам у ваших добрих справах. І як навчає святий апостол Павло: ніколи не бувайте переможені злом, а перемагайте зло – добром! (Рим. 12: 21).

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку