Зараз читаєте
Великоднє вітання 2021 р. Б.

Великоднє вітання 2021 р. Б.

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Возлюбленні у Христі брати і сестри!

Син Божий друга іпостась Святої Тройці по своїй безмежній любові до нас грішних людей, приклонив небо і зійшов на землю, взяв на себе нашу людську природу, освятив, очистив і спас її. Коли Спаситель висів на хресті то він розірвав рукописання наших гріхів, звільнив нас від влади диявола.

Та коли Спаситель, як людина душею зійшов у пекло, то це було завершенням викупительного подвигу Спасителя, після цього починається тріумф перемоги, Христос Воскрес із мертвих, і своїм воскресінням зруйнував пекло, знесилив владу смерті, і подарував нам надію на вічне життя, блаженство і повернув нам втрачений рай.

Але як рідко ми думаємо про цей великий подвиг Господа Нашого Ісуса Христа, і як часто нам людям бракує в наших серцях вдячності і синівської любові, до того Хто зробив нас дітьми Божими і спадкоємцями Царства Небесного.

Сьогодні святкуючи цей день ми радіємо по особливому, адже критично можемо оцінити, що таке життя, і що таке смерть, найбільш загострене це почуття коли ми прощаємося з рідними та близькими для нас людьми.

Пандемія нагадує нам про цінність життя, де будь якої миті ми можемо захворіти, в будь який час можемо відчути біль втрати наших рідних та знайомих. І тільки велика жива віра в Світле Христове Воскресіння надихає, підбадьорює і зціляє наші серця.

Численні  повідомлення змушують нас в черговий раз виявляти хвилю занепокоєння за земну Вітчизну, через велике скупчення біля наших кордонів військ Російської Федерації. Перша і очевидна мета такого – залякування Кремлем українського суспільства, тиск на нашу державу з метою досягнення власних інтересів.

У ці святкові Пасхальні дні сердечно вітаю всіх Вас дорогі брати і сестри з Пасхою Христовою, по особливому складаю слова привітань та подяки нашим захисникам, хто на передовій та в тилу несе службу, захищаючи нас,  вітання та подяка усім медичним працівникам, хто з любов’ю піклуються про хворих.

Дивитися також

Сердечно вітаю з Пасхою, хто щиро працює на благо українського народу в органах місцевого самоврядування. Пасхальну радість перемоги розділяємо з тими нашими братами й сестрами, які перебувають за межами нашої Батьківщини.

Бажаю всім мужності, здоров’я, спасіння і тої благодатної сили, якою Господь переміг світ  з його хворобами, скорботами, якою Господь Воскрес із мертвих  і якою Господь подарував нам вічне спасіння і вічне життя.

ВОІСТИНО ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Настоятель Парафії святих Жон-Мироносиць
митрофорний протоієрей Роман Будзинський

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку