Зараз читаєте
Від Петранюка до Петровція: узаконені рашисти в рясах — кроти ПЦУ і УПЦ (МП) в Україні

Від Петранюка до Петровція: узаконені рашисти в рясах — кроти ПЦУ і УПЦ (МП) в Україні

На Закарпатті розрив відносин з рпц блокує архієрей УПЦ МП, який виявився громадянином російської федерації

На території Закарпатської області України існують дві єпархії: Мукачівсько-Ужгородська (очолює митрополит Феодор Мамасуєв) та Хустсько-Виноградівська (очолює митрополит Марк Петровцій). Попри зростаюче бажання мешканців Закарпаття відмежуватись від діяльності московського патріархату, згадані архієреї не благословляють навіть припинення поминання патріарха кіріла (гундяєва). При цьому, на їхню позицію не змогла вплинути навіть панівна серед духовенства обох єпархій думка про необхідність вжиття відповідних заходів та розрив адміністративної єдності з рпц.

Примітно, що позиція Хустського владики Марка навіть посилилась після того, як з більшості областей України почала надходити інформація про перехід десятків парафій УПЦ МП до складу Православної Церкви України.

Як виявилось, така відданість митрополита Марка (Петровція) «русскому міру» не є випадковістю. Марк (Петровцій) виявився громадянином країни-агресорки — російської федерації. На підтвердження цього, наводимо фотокопію особистого паспорта, виданого міністерством закордонних справ РФ на ім’я: Петровций Николай Иванович.

Більш того, офіційний сайт російської православної церкви вказує, що Ніколай Петровцій (митрополит Марк) є постійним членом Священного Синоду УПЦ МП, освіту здобув у московській духовній семінарії та академії, а у 2001 році отримав високу російську світську нагороду – «орден дружби народів рф».

З огляду на такі факти, стає зрозуміло, чому митрополит Марк (Петровцій) вперто відмовляється ініціювати скликання Собору та Синоду УПЦ МП для прийняття історичного рішення про розрив адміністративної єдності з рпц, і чому він досі не видав наказ по очолюваній ним єпархії про заборону поминання моспатріарха кіріла (гундяєва). Хустський владика не може піти проти своїх.

Що ж увесь світ бачив, як кіріл благословляв цих нелюдів на «священну війну», а отже і на скоєння таких злочинів. А священики під орудою Онуфрія продовжують поминати головного кацапського попа як свого гаспадіна — ганьба всім, хто підтримує мп в Україні!

Не меншу шкоду нашій державності і Православній Церкві України завдають і доморощені христопродавці на кшталт архієпископа Тихона (в миру Петранюк Тарас Іванович), який чомусь досі не покараний за свої кримінальні діяння. У 2017 році заборонений в Українській Православній Церкві Київського Патріархату уродженець Коломиї Івано-Франківської обл. Тарас Іванович Петранюк — він же єпископ ТИХОН, він же агент МЛД ЛНР ФЕРЗЬ (19.10.1976 р. н.) обвинувачений (підозрюваний) у кримінальному провадженні №120120030050000359 за ч. 4 ст. 190 КК України («Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах»), випущений під заставу в 15000 дол. США, є ревним симпатиком «руського миру».

Нагадаємо, уже кілька років поспіль голова ГО «Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія» Наталія Шевчук у своїх зверненнях і публікаціях наголошувала, що розбудовуючи й укріплюючи позиції Православної Церкви України, потрібно пам’ятати, яку небезпеку під час війни несуть у собі релігійні симпатики «руського миру», оскільки Росія вважає себе винятково єдиною православною державою, якій все православне на землі має належати і повинно ставати частиною її державної території. Військова агресія проти українців – ключовий концепт російської національної ідеї, підкорити або знищити — така «православна» політика, на яку благословив кіріл свого кремлівського спонсора.

Дивитися також

Наталія Шевчук провела власне розслідування кримінального злочину, скоєного діючим архієреєм Православної Церкви України, керуючим Тернопільсько-Бучацькою Єпархією, архієпископом Тихоном (в миру Петранюк Тарас Іванович), і оприлюднила документ громадянина Донецької Народної Республіки.

Правоохоронним органам для перевірки, під протокол, Наталею Шевчук надано кейс документів (у тому числі копію паспорта громадянина так званої Донецької народної республіки, розписку, написану власноруч), в якому містяться відомості, тотожні персональним даним громадянина України Петранюка Тараса Івановича, та фото особи чоловічої статі.

Тернопільським міськрайонним судом скасовано постанову про закриття кримінального провадження, де фігурує архієпископ Православної Церкви України, керуючий Тернопільсько-Бучацькою Єпархією, ТИХОН (Петранюк Тарас Іванович). Але на цьому все поки що й завмерло. На жаль, в Україні не все гаразд із правосуддям, тому петранюки, петровції та їм подібні уникають заслуженого покарання.

Джерело: Пресслужба Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку