Зараз читаєте
Відбулась панахида за упокій душ жертв Голодомору

Відбулась панахида за упокій душ жертв Голодомору

Останні дні листопада – Дні пам’яті жертв Голодомору, все світове українство вшановує пам’ять жертв геноциду українського народу – Голодомору 1932-1933 рр. – найбільш масового та найбільш жорстокого злочину тоталітарного режиму проти України та українського народу.

Це дні пам’яті, день особливої молитви за спокій душ всіх заморених голодом.

У неділю, 26 листопада 2017 року Божого, настоятель церкви святих Жон-Мироносиць митрофорний протоієрей Роман Будзинський з духовенством відслужили панахиду за упокій душ жертв Голодомору.

Після панахиди отець Роман виголосив слово: “Сьогодні ми живемо вже в квітучій та незалежній Україні, але цей геноцид який був спрямований проти українського народу продовжується і сьогодні на Сході країни. 

Навіть через тисячоліття ми мусимо памятати всі ці події, вшановувати пам’ять невинно убієнних, для того щоб в майбутньому нам знову не стикнутись з цими проблемами.

Дивитися також

Нехай Господь упокоїть душі спочилих всіх в Україні голодом заморених, а нам сьогодні дарує мудрість, терпіння, щоб пройти цей тернистий шлях і вибороти собі дійсно хороше, сонячне майбутнє. Нехай Господь всім нам дарує любов і милосердя один до одного, а душам спочилих від голоду Царство Небесне і вічну пам’ять!”.

Прес-служба Парафії святих Жон-Мироносиць

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку