Зараз читаєте
Відбулася офіційна зустріч Вселенського Патріарха Варфоломія та Блаженнійшого Митрополита Епіфанія

Відбулася офіційна зустріч Вселенського Патріарха Варфоломія та Блаженнійшого Митрополита Епіфанія

Після подячної молитви (Доксології), 21 серпня 2021 р., у Митрополичому домі – резиденції Предстоятеля ПЦУ відбулася офіційна зустріч Архієпископа Константинополя – Нового Риму і Вселенського Патріарха Варфоломія та Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

Спершу два Предстоятелі поспілкувалися віч-на-віч, а згодом Його Всесвятість та усі члени делегації в Синодальній залі зустрілися з ієрархами Православної Церкви України на чолі з Блаженнійшим Митрополитом Епіфанієм.

Предстоятель ПЦУ подякував Його Всесвятості за візит і постійну підтримку, яку Церква-Матір надає автокефальній помісній Українській Православній Церкві та нашому народу.

Зі свого боку Вселенський Патріарх Варфоломій зазначив, що народ України має повне право на автокефальну Церкву і Вселенський престол виконав свій обов’язок. При цьому надання автокефалії було цілковито справедливим рішенням.
«Наразі наші молитви спрямовані на мир й консолідацію усіх православних в Україні та на поступ і подальше визнання Української Церкви», – сказав Патріарх Варфоломій.

«Ми ще раз дякуємо за теплі слова і це не просто слова, адже ми справді відчуваємо Вашу любов, мудрість і піклування», – підсумував Митрополит Епіфаній.

Дивитися також

На пам‘ять про цю зустріч Вселенський Патріарх подарував Предстоятелю ПЦУ набір панагій, а Блаженнійший владика – створені з бурштина спеціально до візиту Патріарха чотки та символічне зображення рідного острова Святійшого владики – Імвроса.

Джерело: Пресслужба ПЦУ

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку