Зараз читаєте
Лист Ректора Острозької академії І. Пасічника

Лист Ректора Острозької академії І. Пасічника

Голові Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополіта Мефодія

Вельмишановна пані Наталіє!

Висловлюємо слова щирої вдячності за запрошення на експертний круглий стіл “Об’єднаємо Церкву — об’єднаємо Україну: Спадщина Митрополита Мефодія та консолідація Українського Православ’я”, а також на урочисте відкриття виставки пам’яті Блаженнішого Мефодія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви.

Сьогодні Національний університет “Острозька академія” продовжує місію Острозької академії XVI ст. Адже цей освітньо-культурний осередок, заснований князем Василем-Костянтином Острозьким, завжди стояв біля витоків релігійної толерантності та консолідації. Наш університет всіляко вітає і підтримує ініціативи, спрямовані на популяризацію духовно-моральних та християнських цінностей — є майданчиком низки конференцій, семінарів, конкурсів та олімпіад серед молодого покоління, присвячених християнській етиці та вивченню Святого Письма.

Дивитися також

У силу об’єктивних обставин, на превеликий жаль, ми не зможемо бути присутніми на Ваших заходах. Від імені спудеїв і колективу вітаємо Вас із відкриттям виставки й проведенням круглого столу. Бажаємо плідних дискусій, конструктивних результатів та позитивних вражень. І пам’ятайте — Острозька академія подумки з Вами!

З правдивою повагою
ректор Національного університету
“Острозька академія”, Герой України
проф. Ігор Пасічник

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку