Зараз читаєте
Вітаємо Блаженнішого Митрополита Епіфанія з Днем Тезоіменитства

Вітаємо Блаженнішого Митрополита Епіфанія з Днем Тезоіменитства

25 травня для наших вірних та духовенства особливе свято, адже сьогодні – День тезоіменитства Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Епіфанія.

Вірні, духовенство та єпископат нашої Церкви сердечно вітають, бажаючи усіляких гараздів та засвідчуючи спільну повагу, братську любов і щиру вдячність за Ваше ревне служіння, дорогий Владико!

День Вашого небесного покровителя – святителя Епіфанія Кіпрського – не лише Ваше особисте свято, а й визначний день для усієї Української Православної Церкви. Знаємо з Писання, зокрема з книги Одкровення святого Іоана Богослова, що Сам Господь Ісус Христос наіменовує Предстоятелів «ангелами Церков». Адже вони не лише покликані Господом на особливе служіння, а й обрані для нього соборним голосом Церкви, провісниками й оборонцями якої й стають.

Бог визначив Вас у молодому віці стати ангелом Української Церкви. У непростий час Ви були покликані до відповідального служіння. Попри всі негаразди та випробування, з Божою допомогою, Ви зуміли зберегти єдність і цілісність нашої духовної родини, яку Ви під своїм проводом розбудовуєте та ведете шляхом правди, свободи й гідності. Ви успішно примножуєте добрі діла в цій великій справі, що була ввірена Вам, повсякчас виявляючи свою любов і лагідність, мудрість і розважливість, стійкість і наполегливість.

У перекладі з грецької Ваше ім’я означає «явлення». Ваш небесний покровитель є ревним захисником Христової Церкви, його життя – приклад самовідданого архіпастирського служіння. Він багато потрудився, щоби відстоювати істину, розбудовувати й утверджувати Христову Церкву. Тож, вшановуючи пам’ять святого, славне ім’я якого Ви носите, молитовно просимо, щоби Господь укріпив Ваші духовні й тілесні сили, дарував довголіття та благодатну допомогу в усіх добрих справах.

Дивитися також
Травень - це місяць, пов'язаний з багатьма важливими подіями та святими для українського народу.

«Так нехай сяє світло ваше перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла і прославляли Отця вашого Небесного» (Мф. 5: 16).

Многії літа, Блаженнійший владико!

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку