Зараз читаєте
Вітаємо родину з новим життям яке прийшло в цей світ!

Вітаємо родину з новим життям яке прийшло в цей світ!

Цими днями поповнилася родина духівника Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія та настоятеля Храму Святих Жон-Мироносиць села Почапинці Тернопільської області Української Автокефальної Православної Церкви – митрофорного протоієрея Романа Будзинського.

14 грудня в сімї Будзинських народилась друга дівчинка. Вітаємо молодих батьків о.Романа і Валентину, а також їхню вже старшу донечку Наталочку, дідусів і бабусь – з новим життям яке прийшло в цей світ!
Хай росте Ваша маленька донька, сестричка та онука – на радість своїм близьким!

Від імені духовенства та парафіян храму святих Жінок Мироносиць, щиросердечно вітаємо настоятеля храму всечесного отця Романа та його дружину Валентину із народженням довгоочікуваної доньки!

Нехай Всемилостивий Господь дарує немовляті міцне здоров’я, щасливу долю, благе земне життя. Ангел Хранитель нехай супроводжує впродовж усього життєвого шляху, Богородиця покриває Своїм омофором, а Господь Бог благословляє на многії і благії літа!

Дивитися також
Дізнайтеся про важливість свята Жінок-мироносиць та прийняття побажань здоров'я, щастя та перемоги для українських жінок.

Парафія святих Жон-Мироносиць

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку