Зараз читаєте
Вітаємо зі святом Різдва Пресвятої Богородиці!

Вітаємо зі святом Різдва Пресвятої Богородиці!

Різдво Пресвятої Богородиці розпочинає у новому церковному році коло дванадцяти найбільших православних свят. Щороку воно святкується нашою Помісною Православною Церквою 21 вересня.

Тайною для нас залишається точний рік і, тим більше, історичний день народження Пречистої Діви Марії. Подробиці цієї події не описані у Новому Завіті, ми знаходимо їх у Священному Переданні. Там ми дізнаємося, що з волі Божої Діва Марія народилася у Галілейському місті Назареті від праведних і добропорядних батьків Іоакима та Анни. Її народження стало чудесним благословенням для старих неплідних батьків, які у похилому віці зачали Доньку, пообіцявши присвятити Її на служіння Богові.

Ім’я, яке дали щасливі батьки своїй Доньці, з давньоєврейської означає «володарка». Але найголовнішим Її ім’ям для нас є Богоматір, бо Вона – Матір Господа. На спомин Різдва Пресвятої Богородиці здавна Церквою встановлено свято. Згадка про нього дійшла до нас із далекого IV століття, коли рівноапостольна Олена побудувала храм у пам’ять про Різдво Матері Божої.

Дивитися також

У день цього великого свята, просімо у Небесної Матері сил зміцнитися у своїй вірі в Бога, адже в Господа немає нічого неможливого. Долучайтеся до нашої молитви, прославляючи Богоматір і нашу найбільшу Заступницю: «Величаємо Тебе, Пресвятая Діво, і шануємо святих Твоїх батьків, і всеславне славимо Різдво Твоє».

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку