Зараз читаєте
ВРЦіРО закликала зупинити обстріли міст України, хоча б на час святкування Великодня

ВРЦіРО закликала зупинити обстріли міст України, хоча б на час святкування Великодня

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) звернулась із закликом зупинити обстріли міст і сіл України, стишити наступальні бойові дії хоча б на час Песаху, Рамадану та Великодня.

“Як представники релігійної спільноти України звертаємося з закликом хоча би на час священних для всіх трьох релігій днів зупинити обстріли міст і сіл України, стишити наступальні бойові дії”, – йдеться у заяві ВРЦіРО.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій висловила переконання, що за наявності бажання та доброї волі російська сторона в рамках триваючого переговорного процесу і контактів спільно з компетентними представниками України могли би досягнути домовленостей, які би забезпечили мирним мешканцям України можливість зустріти і відзначити священні дні без обстрілів та ризику для життя.

Цього року за західним церковним календарем 17 квітня, а за східним церковним календарем – 24 квітня, християни святкують Великдень. З вечора 15 квітня до вечора 23 квітня юдеї вшановують свято Песах. До кінця квітня мусульмани вшановують місяць посту Рамадан.

Дивитися також
ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМʼЯТІ 40 МУЧЕНИКІВ, ЩО В СЕВаСТІЙСЬкоМУ ОЗЕРІ МУчиЛиСя

“Нехай Всевишній надихне мудрістю та милосердям всіх, від кого залежить вирішення цього питання”, – підсумували у зверненні.

Нагадаємо, раніше ВРЦіРО заявила, що обмін полоненими міг би стати вираженням доброї волі сторін.

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку