Зараз читаєте
ВСЕЛЕНСЬКА БАТЬКІВСЬКА СУБОТА

ВСЕЛЕНСЬКА БАТЬКІВСЬКА СУБОТА

Вселенська батькывська субота

Слава Ісусу Христу!

Возлюблені брати та сестри у Христі!

6 березня 2021 р.Б. ВСЕЛЕНСЬКА БАТЬКІВСЬКА (М’ЯСОПУСНА) СУБОТА.

У нашому храмі УПЦ Святих Жон-Мироносиць с.Почапинці, буде звершуватися о 8.00 Свята Божественна літургія та заупокійна панахида.

Дивитися також

Вселенська батькывська субота

Ми будемо молитися за померлих на чужині, зниклих безвісти, загиблих від мору і голоду, в морі та непрохідних горах, у пожежах, від холоду, загиблих на війні та усіх від віку померлих православних християн.

НЕХАЙ ГОСПОДЬ ОСЕЛЯЄ ДУШІ ЇХ ТАМ, ДЕ ПРАВЕДНІ СПОЧИВАЮТЬ

2 коментарі
  • Назва “батьківська”, найімовірніше, походить від традиції називати покійних “батьками”, тобто тими, що відійшли до батьків. За іншою версією, ці дні стали так іменуватися, адже християни молитовно поминали передусім своїх покійних батьків. У Вселенську батьківську суботу церква здійснює поминання всіх хрещених християн, а парафіяни моляться за всіх покійних, незалежно від їхньої особистої близькості.

  • Обов’язок кожного православного вірянина — обов’язок перед своїми спочилими та перед собою, насамперед, у цю суботу прийти до храму та піднести молитви до милосердного Господа за спокій душ своїх рідних і близьких, за тих, «про кого нікому помолитись». Проситимемо, щоб Він простив їх гріхи вільні і невільні, прийняв їх у Царстві Небесному та сподобив і нас, коли прийде пора, разом прославити Його ім’я біля Престолу Божого.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2021 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Developed by Novik.fun

Прокрутіть до початку