Зараз читаєте
Вселенська ганьба! Агент спецслужб ЛНР Ферзь «молився» за мир і єдність в Україні

Вселенська ганьба! Агент спецслужб ЛНР Ферзь «молився» за мир і єдність в Україні

За повідомленням ЗМІ, 16 лютого 2022 року Божого у парку Топільче у Тернополі відбулась спільна молитва з нагоди відзначення Дня Єднання, а також урочисте святкування та підняття найбільшого державного прапора на Тернопільщині. Під час молебню духовенством були піднесені молитви за Україну, за наших воїнів, за перемогу правди й справедливий мир.Святкування завершилося спільним співом духовного гімну «Боже, Великий єдиний, нам Україну храни».

Однак уже вкотре працівниками СБУ до такої святої місії був допущений держзрадник України, громадянин так званої ДНР Донецької народної республіки (ДНР), шахрай, рейдер церковного майна, підозрюваний у кримінальному злочині за намагання продати за «легальною схемою» гектар церковної землі з молотка в центрі Тернополя по вул. Чернівецькій, а за сумісництвом архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон Петранюк.

Як може зрадник Української Держави Петранюк Тарас Іванович, випущений під заставу, разом з усім доброчесним духовенством брати участь у такій важливій і почесній державній справі?!

Адже Службою безпеки України у межах відкритого кримінального провадження щодо громадянина Петранюка Тараса Івановича, (19.10.1976 р. н., Івано-Франківська обл., м. Коломия), архієпископа Тихона, керуючого Тернопільсько-Бучацькою єпархією Української Православної Церкви (Православної Церкви України) внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1, ст. 111 КК України (Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканості, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України – карається позбавленням волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої).

Як можна вірити закликам об’єднатися заради миру державному зраднику? Адже він, що цілком можливо, і досі сприяє діяльності так званого міністерства внутрішніх справ ЛНР (Луганської народної республіки).

До речі, Наталія Шевчук – очільниця Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія провела власне розслідування кримінального злочину скоєного єпископом Тихоном (Петранюком). Вона дізналась про кримінальну історію зрадника Тихона-Петранюка і поділилась у 2021 році результатами розслідування зі своїми читачами.

За дослідженням Наталії Шевчук, ймовірно, 24 червня 2016 року взамін на співпрацю громадянина України Петранюка Тараса Івановича (19.10.1976 р. н., м. Коломия, Івано-Франківська обл.) з представниками спецслужб «Луганської Народної Республіки», про що є нібито письмова добровільна згода Тараса Івановича Петранюка (агентурне прізвисько Ферзь), винесено Постанову про відмову у порушенні кримінального провадження, передбаченого кримінальним правопорушенням ч. 4 ст. 172 УК незаконної і невизнаної цивілізованим світом так званої «ЛНР» на підставі п. 2 ч. 1 ст. 26 УПК «ЛНР»). Тобто пан Петранюк погодився на зрадницьку діяльність на користь фіктивного квазідержавного утворення, встановленого Російською Федерацією на окупованій нею території окремих районів Луганської області України.

Однак, на жаль, приголомшлива історія та сенсаційне викриття агента, завербованого органами «державної безпеки» так званої Луганської народної республіки з числа єпископату Православної церкви України, не спричинила ефективних дієвих заходів з боку компетентних органів і церковного керівництва. Ймовірно, потрібне не лише суспільне, а насамперед церковне і навіть внутрішньоцерковне обговорення діяльності канонічного злочинця архієрея Тихона.

І навіть у ці дні, коли насувається загроза ескалації ворога щодо території України, ми дозволяємо агенту Ферзю (він же Т.І. Петранюк, він же архієпископ Тихон) взяти участь у загальнодержавному молебні за Україну, за наших воїнів, за перемогу правди й справедливий мир.

Дивитися також

Читайте також:

Амністія для зрадника України – сепаратистська справа Луганщини єпископа Тихона (Петранюка)

Тихон I – родина вас не забудет!

Пресслужба Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку