Зараз читаєте
«Всевишній дає нам надпотужну зброю: щит-мужність, меч-віру та броню-хоробрість» — Митрополит Епіфаній

«Всевишній дає нам надпотужну зброю: щит-мужність, меч-віру та броню-хоробрість» — Митрополит Епіфаній

У 31-у річницю, 24 серпня — в день відновлення Незалежності України, виповнюється вже півроку героїчного протистояння українського народу повномасштабному російському вторгненню. Дякую, Господи, що Ти з нами!

Ми постійно відчуваємо, що Всевишній дає нам надпотужну зброю: щит-мужність, меч-віру та броню-хоробрість. Дякуємо, що Він дає нам і сили протистояти злу, що гуртує по всьому світу людей доброї волі та виокремлює і виявляє для ганьби тих, хто готовий служити дияволу, потураючи тиранам і вбивцям.

Рік тому в цей час ми зустрічали в Україні Його Всесвятість Вселенського Патріарха Варфоломія, який тоді проголосив дуже важливі для нас пророчі слова: «УКРАЇНА НЕПЕРЕМОЖНА!». Знаю, що так воно і є. Тому попри різні невтішні прогнози, спокусливу зневіру, попри сумніви і підступність ворогів, ми продовжуємо боротися за нашу державу, рідну батьківщину, за Українську Церкву, за наші родини, нашу історію, сьогодення і майбутнє.Незалежність – для українців не просто слово чи якесь абстрактне поняття. Це національна риса нашого народу, це наша ментальність, бо волелюбність, свобода і гідність – в наших серцях. Ми – сильний духом і вірою народ, який є на боці правди і світла, захищає своє, дароване Богом, прагне миру і справедливості. І лише ця, істинна дорога правди, якою б складною вона не була, – завжди веде до перемоги.

Дивитися також

Тож разом молімося за перемогу, за рідну Україну та святкуймо свято Незалежності з надією у серці та подякою Господу за всі Його благодіяння!

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку