Зараз читаєте
Вийшли з друку Богослужбові вказівки та нове видання Служебникаукраїнська церкваВийшли з друку Богослужбові вказівки та нове видання Служебника

Вийшли з друку Богослужбові вказівки та нове видання Служебникаукраїнська церкваВийшли з друку Богослужбові вказівки та нове видання Служебника

З благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія та рекомендаціями Синодальної богословсько-літургічної комісії ПЦУ, з’явилися нові богослужбові матеріали на 2024 рік та повний богослужбовий Служебник у зручному форматі.

Поліпшені видання для духовного розвитку

З благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія й з рекомендацією Синодальної богословсько-літургічної комісії ПЦУ вийшли з друку Богослужбові вказівки за новоюліанським календарем на 2024 рік (з додатком на жовтень – грудень 2023 року) та повний богослужбовий Служебник у двох частинах.

У зміст Служебника входять чини трьох Божественних літургій, Часів, Вечірньої і Ранньої служби, додаткові прохання на ектеніях, прокимни з величаннями і відпустами, навчальні відомості. Для зручності тепер кожна частини містить підготовку до св. Причастя з подячними молитвами після нього, а з нових чинів додані: Велике повечірʼя, благословення колива та літія за спочилими.

Книги надруковані у вже звичному зручному кишеньковому форматі і в порівнянні з минулими виданнями зверстані в більшому шрифті, та мають контрастне розділення між текстами священнослужителя, хору і допоміжними вказівками.

Синодальне видавничо-просвітницьке управління спільно з Синодальною богословсько-літургічною комісією працює над текстами і готує до друку наступні богослужбові видання: Великий (аналойний) Служебник у збільшеному форматі і великому кеглі шрифтів, напрестольне і требне Євангеліє, Апостол, Требник та інші церковні книжки. Усі видання виходять з оновленими й уніфікованими текстами згідно з рішеннями Священного Синоду, з унікальним художнім оформленням в єдиному стилі, та у якісній поліграфії.

Дивитися також
Помісний Собор 2023: Виклики та Рішення для Православної Церкви України

Замовити Богослужбові вказівки та Служебники, як і попередньо видані цьогоріч книги: Псалтир, Часослов, Молитовник, Малий чиновник та різні календарі можна на сторінці Видавничо-просвітницького управління, або шукати на полицях церковних крамниць.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку