Зараз читаєте
Зеленський – церковним лідерам країн: Як християни можуть мовчати та не засуджувати Кіріла?

Зеленський – церковним лідерам країн: Як християни можуть мовчати та не засуджувати Кіріла?

Президент Володимир Зеленський дивується, чому церковні лідери в Німеччині та інших країнах не засуджують главу РПЦ патріарха Кіріла, який активно підтримує повномасштабну війну Росії проти України. Про своє ставлення до цієї теми він розповів німецькому виданню Die Zeit у відповідь на питання «Чи очікуєте ви більш чіткого сигналу проти нього від німецьких церков?», — повідомляє «Ліга».

Глава держави навів приклад, коли минулого тижня російські окупанти обстріляли одну з православних святинь — Святогірський монастир на Донеччині, внаслідок чого там згорів скит.

«І це не перша святиня в Україні, зруйнована Росією. Якщо релігійний лідер благословляє такі злочини та вбивства людей, то чому інші церковні лідери не засуджують його? Як християни можуть мовчати?», — поставив Зеленський запитання.

Він знову закликав міжнародних партнерів до більш активної участі та допомоги, враховуючи збільшення постачання зброї: «Путін ненавидить ідею вільної та єдиної Європи, і ми протистоїмо цьому. Тож кажіть, що хочете і як хочете, але допоможіть нам. Будь ласка».

Дивитися також

За його словами, «було б фатально, якби війна в Україні стала нормою» для світової спільноти.

«Буде мудрішим, якщо всі в Європі допоможуть нам зараз, щоб потім нам не довелося захищати інші народи. <…> Комусь моя вимога може здатися бігом по колу, але я маю повторювати це знову і знову: нам потрібна сучасна зброя. Нам потрібна підтримка, щоб вижити та перемогти. І чим менш охоче наші партнери допомагатимуть нам зброєю, тим довше триватиме ця війна і тим більше людей загине», — підсумував Зеленський.

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку