Зараз читаєте
Жодна війна не забрала стільки життів, як аборти – звернення Ради Церков

Жодна війна не забрала стільки життів, як аборти – звернення Ради Церков

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій звернулися до всіх людей доброї волі із закликом стати голосом ненароджених дітей, яких сучасна “культура смерті” прирекла на мовчазну погибель.

Про це йдеться у зверненні Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій про гідність і велич дару людського життя.

“У листопаді минулого року ми згадували сумну дату сторіччя легалізації абортів. Першою країною у світі, яка легалізувала аборти в 1920 році, була радянська Росія. Після цього цей процес поширився і на інші країни світу. Це спричинило безпрецедентну в історії людства кількість убитих дітей, а також призвело до зміни способу життя і менталітету суспільства, у якому аборт став вважатися нормою життя”, – йдеться в документ.

Зазначається, що відмова від дітонародження – ідея, яка була штучно нав’язана українському народові та почала вкорінюватися в його свідомості за часів радянської влади. Аборти в Україні стали явищем масовим, повсякденним, доступним. Кількість убитих до народження дітей вимірюється мільйонами. Жодна війна не забрала стільки людських життів.

Духовні лідери зазначають, що аборт не є вирішенням проблеми. Навіть якщо він був зроблений бездоганно з технічної точки зору, усі причетні до нього стають убивцями, навіть якщо це заперечують або не усвідомлюють. Часто наслідками аборту стають психічні розлади, які відомі під назвою постабортний синдром, безпліддя, онкологія, конфлікти і страждання в родині…

“Особливо тяжко страждає мама вбитої дитини, яка зазвичай опиняється віч-на-віч із страшним і нав’язуваним вибором. Правдивим проявом турботи про матір та її дитя є плекання прородинної політики в державі, підтримка суспільних ініціатив, які творять культуру життя, любові та прийняття і дають можливість батькам розвивати свою дитину і відчувати, що вони не покинуті державою і суспільством наодинці перед таким непростим викликом.

Так само мама і тато, приймаючи самих себе, повинні прийняти власну дитину як дар. Люблячи одне одного і зачинаючи нове життя, вони стають учасниками цього Божого дарування. Беруть участь у божественній любові до дитини, яка має з’явитися на світ. Коли дитина народжується, радість переповнює батьків. Перші усмішки, перші сльози, перші відкриття і перші ігри дитини преображають світ усієї сім’ї”, – зазначають автори звернення.

Дивитися також
Спогади голови Фонду пам'яті Митрополита Мефодія: 74-а річниця від дня народження

Вони також спростовують аргументи захисників “права на аборти”.

“Ми свідомі свого покликання – формувати суспільну свідомість і апелювати до сумління політиків та державних діячів, сьогодні звертаємося до всіх: спільне благо – це життя. Приймати життя – це приймати того, хто є Автором і Творцем життя. Обираймо життя і процвітання, а не смерть і занепад!” – закликають духовні лідери.

Пресслужба Парафії святих Жон-Мироносиць

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку