Зараз читаєте
«Живі перекази, а віри їм не ймеш»

«Живі перекази, а віри їм не ймеш»

Приказка, винесена в заголовок, мимоволі спадає на думку, коли уже не перший рік читаєш подібні реляції від влади. Війна триває уже 8-й рік, але для того, щоб всерйоз почати «розслідувати кримінальні провадження за фактами державної зради, колабораційної діяльності та справи щодо пособництва державі-агресору», потрібно було дочекатись від ворога початку повномасштабного вторгнення.

Зокрема, про це йдеться у кореспонденції Від початку вторгнення відкрито 752 провадження проти зрадників та колаборантів. Однак процитуємо все ж першоджерело – повідомлення ДБР на офіційній сторінці.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу vid-pochatku-vtorgnennya.jpg

«З початку російської агресії #ДБР розслідує 752 провадження щодо зрадників та колаборантів (ІНФОГРАФІКА). Державне бюро розслідувань продовжує системну роботу з викриття зрадників, які вирішили перейти на бік ворога. Кожен подібний факт ретельно відпрацьовується, всі колаборанти будуть притягнені до кримінальної відповідальності. З 24 лютого 2022 року ДБР розслідує 619 кримінальних проваджень за державну зраду (ст. 111 ККУ), за колабораційну діяльність – 104 провадження (ст. 111-1 ККУ), 7 – щодо пособників державі-агресору (ст. 111-2 ККУ). 218 фігурантам повідомлено про підозру, 140 оголошено в розшук. Ще 1 тис. 190 осіб перевіряються на причетність до державної зради та колабораційної діяльності. До суду за цими статтями направлено 16 проваджень. Найбільшу кількість проваджень відкрито у Луганській, Донецькій, Запорізькій та Херсонській областях. Робота триває Наголошуємо, всі зрадники будуть відповідати перед законом!»

Також, як передає АрміяInform, зазначається, що слідство в справах зрадників, котрі вирішили перейти на бік ворога, проводиться ретельно, перевіряються факти. Усі колаборанти будуть притягнені до кримінальної відповідальності.

Зауважимо, що набагато цікавіше і корисніше було читати пости-коментарі до повідомлення на сторінці Державного бюро розслідувань.

Сергій Жичинський Підніміть списки тих, хто виїжджав у росію останні 10 років. Підключіть айтішників. І буде великий список особливо чиновників і депутатів.

Николай Поляков Що по вагнергейту, слідаки?

Mak Bor А ті, що ще не переїхали в росію, але продовжують на неї працювати, цими ви займаєтесь чи кантора Баканова?

Михайло Мариняк До суду аж 16? Із 752? А скільки осіб взято під варту? А сільки вироків до позбавлення волі? А скільки вас працює, чи то числиться? А що ви там ще робите?

Перше враження від коментарів – це зневіра людей у те, що усіх зловлять, а тих, кого й затримають, відпустять. Хто відкупиться під заставу, а хто й просто так відкупиться, бо так і не реалізована судова реформа залишила статус-кво суддів-хабарників. Тож і міркують люди, як у тій приказці: «живі перекази, а віри їм не ймеш» (мовою агресора – «свежо придание, но верится с трудом»).

Особливо примітним виявився перший з цих коментарів, бо він прямо «не в бров, а в око» відповідає ситуації, до якої причетний герой наших попередніх публікацій священик Тихон-Петранюк. Дійсно, чому б СБУ, ДБР і Нацполіції не поцікавитись у цього персонажа, навіщо він поїхав у 2015 році на окупований Донбас, мало того, отримав паспорт громадянина так званої «ДНР». Але це ще не можна, врешті-решт, вважати великим злочином.

А от те, що «таваріщ» Петранюк Тарас Іванович власноручно написав розписку органам МВД «ЛНР», можна кваліфікувати як державну зраду. Ось що він писав мовою ворога:

«…даю согласие добровольно оказывать помощь органам МВД ЛНР в их работе по защите безопасности нашей Родины. Ставшие мне в процессе сотрудничества известные формы и методы работы органов МВД, интересующих органы МВД, обязуюсь никогда никому не разглашать. Письменную информацию, которую буду представлять, буду подписывать Ферзь».

Оця фраза – «по защите безопасности нашей Родины» – вам ничого не нагадує? Саме так зараз орки і їхній фюрер, віроломно вторгнувшись з усіх сторін в Україну, розповідають, що захищають свою безпеку. Ну і як нам розуміти той факт, що агент Ферзь нині цілком комфортно почувається в якості архієпископа Православної Церкви України?

Мало того, архієпископ ТИХОН, обвинувачений (підозрюваний) у кримінальному провадженні №120120030050000359 за підозрою у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 Кримінального Кодексу України, продовжував безкарно чинити протизаконні дії.

Дивитися також
Використання Святої Плащаниці в богослужіннях Великої п’ятниці та суботи: історичні корені та різні способи виконання

До речі, Наталія Шевчук, громадська активістка, голова ГО «Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія», з 2015 року виявляє й оприлюднює корупційні комерційні схеми, за якими незаконно відчужується церковне майно на Тернопільщині, про що вона опублікувала Відкритого листа до Президента України.

А тепер про головне щодо зрадника-архієпископа. Як гадаєте, панове співробітники СБУ і ДБР, чи не міг Тихон-Петранюк, як агент Ферзь, налагодити, наприклад, мережу з декого зі своїх прихожан та й не тільки з них, аби вони збирали необхідну інформацію, що цікавить його хазяїв з країни-агресора?

То чому ж уже майже два роки ви ДІЄВО не реагуєте на звернення, причому підтверджені конкретними документами? Прибрали з керівників Івана Баканова, то тепер побачимо, на що здатний його наступник. Адже держзрадники – це, в першу чергу, клієнти СБУ та ДБР.

На жаль, і СБУ, і ДБР жонглюють відписками, часто навіть, не бажаючи виконувати судові приписи.

А поки що ваша обіцянка «всі зрадники будуть відповідати перед законом» звучить як мантра… І скільки б ви не повторювали цей набір слів, та без реального притягнення злочинців до відповідальності нанесе ще більше шкоди нашій (не агента Ферзя) державі!

Джерело

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2023 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку