Зараз читаєте
Зустріч Віри: Римська Церква та Константинопольський Патріархат Спільно Святкують Духовні Зв’язки

Зустріч Віри: Римська Церква та Константинопольський Патріархат Спільно Святкують Духовні Зв’язки

Очікується важлива зустріч представників Римської Церкви та Константинопольського Патріархату на фоні святкування дня святого апостола Андрія. Спільна молитва та обговорення сприятимуть зміцненню єдності християнської віри.

Делегація Єднання: Дві Великі Церкви Об’єднуються У Христовому Дусі

Офіційний представник Римської Церкви відвідав Святий Вселенський Патріархат з нагоди участі у святі святого апостола Андрія Первозванного, засновника Церкви Константинополя, що відбудеться у четвер, 30 листопада 2023 року.

Вчора, у вівторок, 28 листопада, у вечірній час, до Всесвятійшого Патріарха Варфоломія прибув Папський представник, на чолі з Шановним Кардиналом Куртом Кохом, Президентом Папського Дикастерію з Пропаганди Християнської Єдності, та його членами – Шановним Архієпископом Мареком Сольчинським, Нунцієм Ватикану в Туреччині та Азербайджані, Преосвященим єпископом Брайаном Фарреллом, Секретарем Комісії, і Пресвітером Андреа Пальм’єрі, її заступником.

Дивитися також
Вшанування пам'яті козаків Богдана Хмельницького: Рівненщина готується до приїзду митрополита Епіфанія та проведення урочистостей під Берестечком

Джерело: ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟN ΠΑΤΡΙΑΡΧEION

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку