Зараз читаєте
Звірячі розбірки: під Чорнобаївкою між кадирівцями та бурятами сталась масова стрілянина

Звірячі розбірки: під Чорнобаївкою між кадирівцями та бурятами сталась масова стрілянина

В тимчасово окупованій Киселівці, що розташована за 17 км від Чорнобаївки Херсонської області, сталася масова перестрілка між чеченцями та бурятами. Окупанти не можуть поділити “здобич” та не бажають іти в наступ. В нічному вогневому протистояні були задіяні по понад 50 учасників з кожного боку. Точна кількість поранених і загиблих наразі невідома. Про це сьогодні, 29 квітня, повідомило Головне управління розвідки Міноборони України.

“Причини міжетнічного конфлікту полягають в небажанні бурятів вести наступальні бойові дії та “нерівноправність” умов з чеченцями. Останні взагалі не бувають на передовій, залишаючись в тилу лише як “загороджувальні загони”. Їхнє завдання – спонукати підрозділи окупантів до активних дій. Тобто відкривати вогонь по тому, хто намагається відступати”, – розповідають українські розвідники.

Ще одна причина – нерівномірність розподілу награбованого. Основний “зиск” від мародерства отримують ті ж чеченці.

Також через небажання брати участь у наступальних діях виник конфлікт між командирами та особовим складом підрозділів ЗС РФ в окупованій Федорівці Запорізької області.

Росіяни скаржаться місцевим жителям, що їх обдурили під час підписання контрактів та отримання згоди на участь у бойових діях.

Дивитися також
Петрівський піст: Важливий період постування в православній церкві

З’ясувалось, що російським контрактникам була обіцяна операція за “кримським сценарієм”. Тобто відсутність спротиву з боку України, виділення житла на зайнятих територіях та спокійне проходження служби.

“Побачивши реальну картину, багато росіян відмовилось вести подальшу службу. Це спричинило конфлікт, розбиратися в якому прибули представники ФСБ. Частину військовослужбовців після проведених допитів вивезли в невідомому напрямку. До місця несення служби вони не повернулися”, – зазначила українська розвідка.

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку