Зараз читаєте
75-річчя від народження та пам’ять Блаженнішого Митрополита Мефодія: День згадування в Церкві

75-річчя від народження та пам’ять Блаженнішого Митрополита Мефодія: День згадування в Церкві

Цього дня ми згадуємо та молимося за блаженну пам’ять Митрополита Мефодія, великого служителя і покровителя Церкви, який поклав своє життя в любові до Бога та людей.

У день 75-річчя від дня народження Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви – молитовно згадуємо Митрополита Київського і всієї України Мефодія

Сьогодні, 11 березня, Українська Православна Церква (Православна Церква України) відзначає велику ювілейну подію – 75-річчя від дня народження видатного духовного лідера, спочилого Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Мефодія (+2015, Кудрякова).

Пам’ятаючи його велику працю на шляху до створення Єдиної Православної Церкви в Україні та безперервний внесок у розвиток Автокефальної Церкви, ми звертаємося у молитвах за спокій Митрополита Мефодія з душевною вдячністю. Згадуючи світлу пам’ять Владики Мефодія, відзначаємо той непохитний духовний лад, який Його Блаженство встановив в нашій Церкві за десятиліття ревного служіння.

Спільно в молитвах піднесімо серця до Господа Вседержителя, просячи упокоїти душу Блаженнішого Мефодія – смиренного служителя в Його винограднику. Той виноградник, що він із самозреченням обробляв своїми руками, зігріваючи його люблячим серцем.

В цей особливий день хочемо висловити вдячність за той світлий слід, який залишив за собою Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Мефодій. Ми пам’ятатимемо Владику завжди, відзначаючи його день народження сьогодні та згадуючи Його величні та благородні справи на земному шляху.

Дивитися також

Вічна і Світла пам’ять Вам, Блаженніший Владико Мефодіє. Молимо Бога за Вас і просимо Ваших молитов за наш багатостраждальний український народ.

Джерело – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку