Зараз читаєте
Андрій Парубій повідомив про результати зустрічі зі Вселенським Патріархом Варфоломієм у Стамбулі

Андрій Парубій повідомив про результати зустрічі зі Вселенським Патріархом Варфоломієм у Стамбулі

Голова Верховної Ради України провів у четвер зустріч з представниками Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій України (ВРЦІРО) з нагоди 20-ліття її діяльності. Під час зустрічі він висловив вдячність релігійним організаціям за їхню послідовну діяльність у забезпеченні консолідації суспільства. «Завдяки спільній молитві вистояв Майдан, зміг протистояти агресії, – сказав він і додав, що релігійні організації у тяжкий час випробувань у державі забезпечують мир і спокій у суспільстві.

А.Парубій повідомив про результати зустрічі зі Вселенським Патріархом Варфоломієм у Стамбулі. За його словами, Патріарх Варфоломій просив передати вітання і благословення для всіх і просив подякувати депутатам, які проголосували за звернення щодо надання автокефалії Українській православній церкві. «Патріарх Варфоломій добре обізнаний із ситуацією в Україні та відслідковує її. Він бачить зміни, які відбулися в Україні за останні три роки, і погоджується, що українці консолідувалися, а Україна стала сильнішою, – зазначив Голова Парламенту та висловив сподівання, що Вселенський патріарх Варфоломій найближчим часом зустрінеться із Всеукраїнською радою церков.

А.Парубій нагадав, що запросив Патріарха Варфоломія відвідати з візитом України. «Патріарх Варфоломій дав добро на такий візит в Україну. І я сподіваюся, що найближчим часом ми зможемо провести зустріч Всеукраїнської ради церков з патріархом Варфоломієм».

Під час розмови Голова Верховної ради підкреслив, що російський агресор намагається розхитувати міжконфесійний мир для дестабілізації ситуації в Україні. Він наголосив на важливості «протидії екстремізму, особливо у його релігійних проявах». «Світ має жахливі приклади релігійного фанатизму та екстремізму, які призводять до конфліктів та війн», – зазначив Голова Парламенту.

За його словами, російський агресор докладає багато зусиль і великі кошти для того, аби використати релігійні почуття для дестабілізації ситуації в Україні та розхитування міжконфесійних відносин. «Нашими спільними зусиллями ми не дали окупанту цього зробити», – наголосив Голова Верховної Ради.

Дивитися також

Представники духовенства різних конфесій обговорили питання духовності, релігійних свобод і діяльність релігійних організацій, яка б була спрямована на зміцнення держави і моральних основ суспільства.

Вони також висловились за посилення діалогу між владою і суспільством.

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку