Зараз читаєте
Блаженнійший Митрополит Епіфаній: Спільнота Полтави Зустріла Духовними Обіймами

Блаженнійший Митрополит Епіфаній: Спільнота Полтави Зустріла Духовними Обіймами

Блаженнійший Митрополит Епіфаній прибув до Полтави у Першосвятительському візиті, в якому брали участь представники місцевої влади та віряни. Літургія запланована на 15 листопада у свято-успенському кафедральному соборі.

Першосвятительський Візит до Міста Був Повним Подій та Благословення

Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній 14 листопада 2023 року прибув у Полтаву з Першосвятительським візитом.

Предстоятеля помісної Української Православної Церкви зустрів керуючий єпархією митрополит Полтавський і Кременчуцький Федір, Голова Полтавської ОВА Філіп Пронін та Секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова.

Владика Федір та представники місцевої влади у соборі Успіння Пресвятої Богородиці привітали Блаженнійшого Митрополита Епіфанія на Богом благословенній Полтавській землі, піднісши Його Блаженству квіти.

Дивитися також
Вишиванка: Рідне облачення, що єднає і надихає

Зазначимо, що завтра, 15 листопада 2023 року, в день вшанування пам’яті преподобного Паїсія Величковського – небесного покровителя міста Полтави – Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній о 9:30 очолить Божественну літургію у рідному храмі преподобного Паїсія – Свято-Успенському кафедральному соборі Полтавської єпархії.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку