Зараз читаєте
Обговорення Єдності та Гуманітарних Питань: Филип Пронін і митрополит Епіфаній на Зустрічі у Полтаві

Обговорення Єдності та Гуманітарних Питань: Филип Пронін і митрополит Епіфаній на Зустрічі у Полтаві

Філіп Пронін та Митрополит Епіфаній провели конструктивну зустріч у Полтаві, де обговорили значення єдності та визначну роль області в гуманітарних питаннях, спрямованих на підтримку переселенців та захисників. Подія відбулася перед Днем Пам’яті Паїсія Величковського.

Важливий Діалог Про Роль Полтавщини в Підтримці Переселенців та Захисників

Стратегічна Зустріч: Начальник Полтавської ОВА та Предстоятель ПЦУ Обговорили Значення Єдності

Учора, начальник Полтавської обласної адміністрації, Філіп Пронін, та Предстоятель Православної Церкви України, Блаженніший Митрополит Епіфаній, зустрілися в Полтаві перед важливою подією – Днем пам’яті преподобного Паїсія Величковського.

На зустрічі обговорювалися актуальні теми, зокрема значення єдності українського народу в боротьбі за незалежність. Філіп Пронін висловив переконаність у визначній ролі Полтавщини як тилової області у вирішенні гуманітарних питань переселенців та захисників.

Дивитися також

“Принагідно обговорили значення єдності українського народу в боротьбі за незалежність. Визначну роль Полтавщини як тилової області у вирішенні гуманітарних питань переселенців та захисників”, – підкреслив Пронін.

У Свято-Успенському кафедральному соборі заплановані тематичні заходи з нагоди Дня пам’яті преподобного Паїсія Величковського, що додасть урочистості та важливості цій вже значущій події.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку