Зараз читаєте
Блаженніший Митрополит Епіфаній зустрівся і обговорив співпрацю з начальником штабу Сил територіальної оборони

Блаженніший Митрополит Епіфаній зустрівся і обговорив співпрацю з начальником штабу Сил територіальної оборони

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній зустрівся з начальником штабу Сил територіальної оборони для обговорення розвитку співпраці та інституту капеланського служіння.

Зустріч у резиденції Предстоятеля: посилення співпраці та розвиток капеланського служіння

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 13 травня 2024 року зустрівся у своїй резиденції з начальником штабу Сил територіальної оборони бригадним генералом Анатолієм Шевченком.

<p>

</p>

У зустрічі також взяли участь заступник начальника Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка з морально-психологічного забезпечення полковник Євген Бойко, заступник начальника управління з морально-психологічного забезпечення командування сил ТрО полковник Дмитро Давидов, начальник центру підготовки військових капеланів факультету післядипломної освіти Військового інституту Київського національного університету ім. Т. Шевченка підполковник Олександр Вовкотеча, військовий капелан інституту, лейтенант капеланської служби протоієрей Сергій Дмитрієв та народний артист України Тарас Компаніченко.

На початку зустрічі гості привітали Предстоятеля Православної Церкви України з Днем пам’яті його небесного покровителя – святителя Епіфанія Кіпрського, який відзначався 12 травня.

Дивитися також

Також під час спілкування йшлося про посилення співпраці та розвиток інституту капеланського служіння.

Джерело: Українська Православна Церква/Православна Церква України

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку