Зараз читаєте
Чорна мітка Тихона — Президент звільнив Юрія Борейчука з посади начальника СБУ в Тернопільській області

Чорна мітка Тихона — Президент звільнив Юрія Борейчука з посади начальника СБУ в Тернопільській області

Учора, 15 серпня 2022 року, Президент України Володимир Зеленський звільнив з посади начальника Управління Служби безпеки України в Тернопільській області Юрія Борейчука. Про це йдеться в Указі глави держави.

Юрій Борейчук очолював Управління Служби безпеки України в Тернопільській областіз листопада 2019 року. А вже в січні 2020 року ЗМІ Тернопільщини опублікували про «здобутки» пана полковника.

«Нещодавно Тернопільщина отримала нове кадрове призначення. Юрій Борейчук очолив управління СБУ в Тернопільській області. Указ президента з’явився 7 листопада. Журналісти «Схеми» у своїх програмах розповідали про ймовірне авто пана Борейчука — Toyota Land Cruiser, вартість моделі якого становить близько 70 тисяч доларів. Однак на відео, яке є у вільному доступі, пан Борейчук заперечував це. СБУ таки засекретила декларації про доходи та майно усього свого складу, включно з керівництвом. Хоча, відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції», електронні декларації повинні подавати голова СБУ та його заступники, начальники підрозділів Центрального управління СБУ та їхні заступники, начальники регіональних управлінь СБУ та їх заступники, слідчі та керівники слідчих підрозділів СБУ. Декларації пана Борейчука у відкритому доступі нема. Крім того, у держреєстрах нема жодних даних про цю персону. Але дещо нам вдалося дізнатися з відповіді на офіційний запит. Отже, у 2018-му році грошове забезпечення полковника Борейчука склало 418693,71 грн. Розмір його місячного забезпечення на посаді начальника Управління становить 40882 грн. Дані щодо помешкань наразі нам невідомі. А от про авто таки з’ясували: полковнику Борейчуку на праві приватної власності належать транспортні засоби, і не один, а два позашляховики — Toyota Land Cruiser, 2012 року випуску та Toyota Land Cruiser Prado, 2007 року випуску. За інформацією з вільних джерел, дізналися — військове звання полковник присвоєне у березні 2010 року», — ідеться на сайті 20minut.ua.

А тепер процитуємо Відкритий лист до Президента України від голови громадської організації «Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія» Наталії Шевчук:

«Тарас Іванович Петранюк (архієпископ Тихон) — діючий єпископ Православної Церкви України і в цьому, як мені сказали в СБУ є проблема, бо священнослужителів цієї структури є негласне політичне рішення не чіпати. З іншого боку, в його справі наявна доказова база, що свідчить про співпрацю з терористичними угрупуваннями ЛДНР: копія «паспорта громадянина ДНР», копія його розписки про співпрацю з «міністерством безпеки ЛНР», графологічна експертиза, що свідчить про те, що текст цієї розписки дійсно написаний Петранюком, «Постановление Ленинского РУВД МВД Луганской Народной Республики» тощо. Здавалося б, держава не повинна закривати очі на такі злочини у воєнний час. Утім, оскільки Петранюк є «релігійним діячем», слідчо-оперативні дії щодо нього фактично не ведуться, а працівники СБУ шукають можливість без розголосу закрити справу шляхом вмовлянь підписати Петранюка документ, який є Офіційним застереженням і те, тільки для того щоб процедурно закрити перевірку фактів викладених в моїй заяві. Петранюк в свою чергу причетність до ЛДНР відкидає і нагороджує офіцерів СБУ за «увагу» до своєї персони — церковними орденами, як то начальника Управління СБУ в Тернопільській області Юрія Івановича Борейчука та інших.

Ви запитаєте мене, чому справу не передають до суду при всіх начебто наявних доказах? Справа в тому, що СБУ вимагає від мене оригіналів «Паспорта громадянина ДНР Петранюка Т.І. 19.10.1976 р.н.» та «Розписки про співпрацю з МВД ЛНР» написану Петранюком власноруч, інакше з їх слів по закону України, служба безпеки не має, що пред’явити громадянину Петранюку Т.І. Іншими словами, мало того, що мною до СБУ було надано усі матеріали: заява, свідчення, копії документів для перевірки, через кілька Ухвал слідчих суддів саме я, змусила внести відомості до ЄРДР-СБУ, щоб справу не могли зам’яти. Та тепер, за логікою представників СБУ, мені — заявнику, ще й потрібно поїхати до ЛДНР і попросити терористів надати з архіву усі оригінали 2-х томів кримінального провадження №12012030050000359 від 01.12.2012 де Петранюку свого часу Державою Україна було письмово вручено підозру у скоєнні кримінального правопорушення та складено Обвинувальний акт за с.190 ч.4 КК України, також витребувати у терористів належним чином завірені мокрими печатками ЛДНР — постанову про закриття кримінального провадження за УПК ЛНР від 24 червня 2016р., оригінал розписки та паспорта громадянина ДНР?!! У нас, що контррозвідки немає, чи можливо СБУ провела обшуки та слідчо-оперативні дії якісь щодо Петранюка Т.І. на території України? Якщо закони України захищають держзрадників в часі війни, кримінальних злочинців — можливо потрібно їх змінити?

Пане Президенте! Зацікавлені особи вже неодноразово натякали мені, що в разі якщо я не припиню свої розслідування, моє життя може раптово обірвати куля. Однак коли на другий день війни у мою бучанську квартиру влучили два танкових снаряди РФ, я вирішила, що якщо Бог подарував і зберіг моє життя, то я маю обов’язково завершити розпочаті антикорупційні розслідування».

І справді, Тихон-Петранюк чомусь привертав до себе увагу з боку українських спецслужб не в плані розслідування і доведення до розгляду в суді за антидержавну, зрадницьку діяльність, а лише, щоб отримати хоч який зиск з поганої вівці. І владика Тихон щедро обдаровував їх своєю увагою.

Ми вже розповідали, як єпископ ТИХОН (Петранюк) присвоював позачергове звання генерала-майора Служби безпеки України; нагороджував церковним орденом «ХРИСТА СПАСИТЕЛЯ» депутата від «Партії регіонів», полковника СБУ Шкуру Віктора Михайловича.

Тепер нам невідомо, чим займається цей полковник, котрий так і не став генералом, хоч як не старався Тихон-Петранюк.

Проте згодом, уже на Тернопільщині, як архієпископ ПЦУ, Петранюк Т.І. продовжує і надалі тісно «дружити» з СБУ.

26 березня 2020 року, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон зустрівся тепер уже з колишнім начальником Управління СБУ в Тернопільській області полковником Юрієм Івановичем Борейчуком. Владика Тихон привітав керівника з професійним святом і передав вітання особовому складу СБУ та з благословення Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Епіфанія вручив орден.

На жаль, до тепер українські високопосадовці і правоохоронні структури постійно повторяли як мантру, мовляв, «не на часі» чіпати релігійних діячів. Але уже в перші дні повномасштабного вторгнення зрадники в рясі показали, на що вони здатні. Але ж такі як Тихон-Петраню цим займались ще сім років тому!

Сподіваємось, що новий очільник Управління Служби безпеки України в Тернопільській області не спокуситься на церковні нагороди й інші щедроти владики Тихона. І буде не лише патріотом України, а й дбатиме про честь спецслужб на Тернопільщині, де чудово облаштувався агент Ферзь (він же Петранюк Тарас Іванович, він же архієпископ Тихон).

ДЖЕРЕЛО

Нагадаємо про раніше опубліковані статті Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія, підготовлені за розслідуванням голови цього Фонду Наталією Шевчук:

Православні барони України – брати Петранюки

Пізнай правду і вона зробить вас вільними

ПОЦІЛУНОК ІУДИ –«СИНА СМЕРТІ» / РОЗПИСКА ПЕТРАНЮКА Т.І.

СВЯТИЙ ТА НЕДОТОРКАНИЙ – АРХІЗЕК ТИХОН ПЕТРАНЮК

КРИМІНАЛЬНИЙ РЕЗЕРВ ПЦУ / ОБВИНУВАЛЬНИЙ АКТ у кримінальному провадженні №12012030050000359 відносно ПЕТРАНЮКА ТАРАСА ІВАНОВИЧА (архієпископа ТИХОНА)

ЄПИСКОП СБУ – ПРЕОСВЯЩЕННИЙ ТИХОН (ПЦУ) / Протокол допиту підозрюваного Петранюка Т.І. з Ізолятора Тимчасового Тримання ЛМУ ГУМВС України в Луганській області

Дивитися також

ВИКРИТО ШАХРАЯ ТИХОНА ПЕТРАНЮКА/ Злети та падіння від ФІЛАРЕТА до ЕПІФАНІЯ / Що знайшли правоохоронці під час обшуку помешкання єпископа Тихона ПЕТРАНЮКА?

«АВТОЛОХ»: Церковний бізнес монаха ТИХОНА Петранюка

Махровий мажор ПЦУ ТИХОН Петранюк

ЕКСКЛЮЗИВ: #ГЛАВpidarРПЦ в Україні – хто він?

Остап Бендер у рясі

Тихон-Петранюк – ІКОНА СТИЛЮ ПЦУ

Як Тихону-Петранюку запахло смаленим

Тихон-Петранюк – аферист «від бога» – 1

Тихон-Петранюк – аферист «від бога» – 2

Тихон-Петранюк – аферист «від бога» – 3

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку