Зараз читаєте
ДУШПАСТИР, ПРОПОВІДНИК, ОТЕЦЬ НАШ – ВІТАЄМО!

ДУШПАСТИР, ПРОПОВІДНИК, ОТЕЦЬ НАШ – ВІТАЄМО!

23 жовтня 2022 року Божого, у Неділю 19-ту після П’ятидесятниці та день пам’яті святих отців VII Вселенського собору, митрофорний протоієрей Роман Будзинський звершив святкову Божественну літургію в храмі Святих Жінок-Мироносиць с. Почапинці, Тернопільської області.

Отцю-настоятелю співслужив протоієрей Микола Данильчак, який при зустрічі отця Романа, виголосив вітання, нагадавши слова Високопреосвященнійшого владики Іларіона:

«У житті бувають труднощі, які нас стискають, пригнічують і навіть в деякій мірі хочуть нас повалити. Але такі труднощі, Він порівняв із шкарлупою горіхового зерна, яке є стиснуте тісно-тісно для того, щоб його захистити, та коли це горіхове зерно падає і потрапляє на добру землю, воно проростає, пускає свій добрий пагін і виростає величним деревом, а з часом починає давати свої добрі плоди. В сьогоднішній день за час п’ятнадцятирічного служіння Ви, як цей «горіх» проросли величним деревом у даній парафії. Ви почали давати ось ці добрі плоди, які тут проростають добрими пагонами і уміцнюються деревами, які даватимуть далі добрі плоди. І ми, наслідуючи Вашу доброту, дякуємо Вам за Ваші щирі молитви», сказав отець Микола Данильчак, підносячи хрест отцю-настоятелю Роману Будзинському, вітаючи від імені всієї православної громади.

Після євангельського читання отець Роман Будзинський звернувся до пастви з повчальним словом проповіді, розкривши зміст Євангельського читання.

За богослужінням були піднесені особливі молитви за перемогу України над рашистами, за воїнів-захисників Батьківщини та український народ!

По завершені Божественної літургії священик Микола Данильчак та присутні у храмі віряни, діточки недільної школи, побажавши міцного здоров’я і Божої допомоги у священичому служінні, привітали дорогого пастора та їмость Валентину з днем 15-ої річниці священичої хіротонії та подружнього життя спільно проспівали многоліття.

Дивитися також
Митрополит Епіфаній відзначив важливість підтримки дітей з особливими потребами

В свою чергу отець Роман Будзинський подякував присутнім за теплі слова вітання та усіх благословив!

Пресслужба парафії Св. Жон-Мироносиць

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Прокрутіть до початку