Зараз читаєте
МЕРТВІ МУХИ РОБЛЯТЬ СМЕРДЮЧОЮ ЗАПАШНУ ОЛИВУ: Про “повернення” одіозного Владики Мстислава (Гука)

МЕРТВІ МУХИ РОБЛЯТЬ СМЕРДЮЧОЮ ЗАПАШНУ ОЛИВУ: Про “повернення” одіозного Владики Мстислава (Гука)

Важко коментувати сумні події церковного життя. Особливо у переддень Прощенної неділі. Коли напередодні Великого Посту, ми маємо замислитися над своїми вчинками та перепросити у ближніх… Але така вже, мабуть, моя доля: критикувати церковних достойників і недостойників, не зважаючи на церковний календар та сан.

Здавалося би, можна лише вітати встановлення та освячення меморіальної дошки Блаженнішому Митрополиту Мефодію у місті Монастириську, де впродовж багатьох років жив майбутній  Предтоятель УАПЦ. Проте, як сказано у біблійній Книзі Екклезіаста, «мертві мухи псують і роблять смердючою запашну оливу мироварника» (гл.10, вірш 1). А саме так, на жаль, трапилося у Монастириську. Де освячення меморіальної дошки на честь Блаженнішого Митрополита Мефодію чомусь відбулося без присутності правлячого архієрея Тернопільської Єпархії єпископа Віктора (Бедя), але за участю одіозного архієпископа Мстислава (Гука). Того самого «отця Мстислава» якого завдяки телеканалу «1+1» знають мільйони українських телеглядачів. І чиє ім’я, на жаль, стало для багатьох українців синонімом «веселого попівства», тобто пияцтва та порушення чернечих обітниць.

Що робив на публічному меморіальному заході у Монастириську клірик, який знеславив ім’я нашої Церкви? Тим паче, що подія, про яку йдеться, мала місце саме на Тернопільщині — тобто на «місці злочину» єпископа-гультяя! Й хто дозволив йому публічно зневажати правлячого архієрея Тернопільської Єпархії та рішення Архієрейського Собору УАПЦ?

Дивитися також

Читати повний коментар

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку