Зараз читаєте
МОЛІМСЯ ЗА НЕЗЛАМНИХ!

МОЛІМСЯ ЗА НЕЗЛАМНИХ!

Славетний герою, завжди пам`ятай,

Що ти наша гордість і сила.

Тобою пишається твій рідний край,

Пишається вся Україна.

День 14 жовтня 2022 р.Б. є днем захисників і захисниць України, в день українського козацтва, 80-ту річницю створення УПА та свято Покрови Пресвятої Богородиці у Підгороднянській громаді.

Настоятель православної громади Святих Жінок-Мироносиць протоієрей Роман Будзинський разом з односельцями вшанував пам’ять борця за волю України та загиблого захисника незалежності, суверенітету і територіальної цілісності нашої країни — воїна Михайла Завади.

Присутні запалили свічки пам’яті на могилі павшого солдата в селі Драганівка, Тернопільської області та піднесли молитву за загиблого захисника України, вихідця громади.

Скласти повагу та засвідчити подяку Михайлові прийшли рідні, близькі та односельчани. Панахиду відслужили на могилі, поклавши живі квіти, як символ живої любові до людини, що поклала на вівтар України саме дороге — власне життя!

“Ми молимося тут на землі за великого героя, який став в один ряд з тисячами героями нашої держави, воїнів, котрі захищають Україну від рашистського ворога. Ми молимося за героя, за того, хто став праведником перед Божим Престолом, бо приніс своє життя в жертву за інших, а тому кожен раз коли ми стоятимемо перед його могилою та молитимемося за нього, то памятаймо, що він теж молиться за нас. Життя є найбільш цінним тоді, коли воно є принесене в жертву за інших і є плодоносним і через десять, і через сто, і через тисячу років. Небесний Отець прийняв цього українського воїна у свої батьківські обійми, як свого улюбленого сина, бо він в найдосконаліший спосіб здійснив Заповідь любові до Бога та до свого ближнього. Я закликаю вас, молімося за незламних воїнів Збройних Сил України за усіх — живих та мертвих, бо вони наші охоронці і заступники!.. » — сказав отець Роман Будзинський у слові до присутніх людей після відслуженої панахиди на могилі Михайла Завади.

Нагадаємо, Михайло Завада загинув 22 квітня 2022 р.Б. У героя залишилися мама, дружина та дві доньки. Коли перестало битися серце бійця, йому минув тільки 41 рік. Михайло загинув під час виконання бойового завдання у запеклому бою на Донеччині.

Дивитися також

Вічна пам’ять військовому Михайлу, який поклав за Україну своє життя, щоб ми могли жити в мирі!

Пресслужба парафії Св. Жон-Мироносиць

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку