Зараз читаєте
Молодому захиснику з Тернопільщини потрібна допомога

Молодому захиснику з Тернопільщини потрібна допомога

Допомога потрібна 25-річному бойовому медику,повідомляєПравий Сектор/Тернопільщина.Парамедик врятував багатьох побратимів і сам був важко поранений.

— Друзі! Сталась біда з парамедиком 3-го батальйону: під час надання допомоги пораненим, сам отримав чисельні мінно-вибухові осколкові поранення. Йому лише 25! — йдеться у повідомленні. — Просимо допомогти молодому захиснику повернутись до повноцінного життя!

Друг «Крук»

В 2016-му скромний хлопчина, який за покликом серця проїхав половину України, щоб пройти у нас підготовку на бойового медика одного з добровольчих батальйонів.

На початку травня його підрозділ утримував бойові позиції. По них працювали САУ ворога. В результаті обстрілу поранення отримали бійці підрозділу ЗСУ, що розташовувався поруч. Було чути крики про допомогу, кликали медиків. Павло, запросивши дозволу командира роти, кинувся рятувати поранених, у одного з яких була травматична ампутація кінцівки. Зупинка критичних кровотеч: турнікет, тампонування ран. Четверо поранених Друг «Крук» евакуював з червоної зони. Допоміг медикам підрозділу «Госпітальєри» завантажити поранених в автомобілі для евакуації в стабілізаційний пункт. А вже невдовзі Павло сам був важко поранений. Проте, йому вистачило сил надати самому собі допомогу: турнікет на руку, оклюзійка на рану грудної клітки та самостійно дістатися до пункту евакуації.

В медичному закладі в Павла було діагностовано розрив печінки, пневмо-гемоторакс, перелом кісток правої верхньої кінцівки з дефектом тканин кисті, травму кісток щелепи та лицевого черепа.

Дивитися також

Реквізити картки мами:

Моно: 5168 7573 4990 8527 Ребрій Інна Іванівна

Приват банк: 4149629353423031

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Прокрутіть до початку