Митрополит Епіфаній освятив та благословив Центр орфанних захворювань у Національній дитячій лікарні «Охматдит». Діти та їхні батьки, зазнаючи впливу російської агресії, проявляють вражаючу силу волі у боротьбі з рідкісними хворобами. Благодійники та медперсонал отримали подяку від Предстоятеля за допомогу в цій трудній справі.
Благословення для маленьких пацієнтів із подвійною війною: ураження від російської агресії та невідомих рідкісних хвороб
Сьогодні освятив і благословив оновлений Центр орфанних захворювань і генної терапії Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит». Маленькі пацієнти та їхні батьки, лікарі дійсно нині перебувають у стані ніби подвійної війни, адже, потерпаючи від російської агресії, вони також щоденно виявляють неабияке терпіння і силу волі у боротьбі з тяжкими рідкісними хворобами.
Вони не можуть відкласти лікування чи терапію на потім, замінити свої особливі ліки альтернативними чи «перетерпіти» хворобу, бо такі, орфанні, захворювання не лише мають тяжкий і хронічний перебіг, але й потребують дороговартісного, безперервного та пожиттєвого лікування. І я радію, що ми маємо змогу в міру своїх можливостей допомагати їм та підтримувати таких особливих діток.



Вдячний лікарям, медперсоналу і всім небайдужим людям, благодійникам, які допомагають боротися за життя маленьких пацієнтів. Нехай Спаситель дарує вам сили, мудрість і натхнення у вашій непростій справі, адже Господь допомагає цим діткам, зокрема, й через ваші руки.



Нехай Боже благословення перебуває над усіма вами! А святі ікони, подарунки і обладнання для офтальмологічного відділення, яке ми передали сьогодні «Охматдиту» від нашої Церкви, нехай сприяють добрим справам, тілесному і духовному здоров’ю маленьких пацієнтів.




