Зараз читаєте
Наталія Шевчук про Митрополита Мефодія (Кудрякова) в шосту річницю від дня упокоєння

Наталія Шевчук про Митрополита Мефодія (Кудрякова) в шосту річницю від дня упокоєння

«24 лютого 2015 р.Б., назавжди зупинилось серце Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Мефодія.

Сьогодні вся повнота Православної Церкви України відзначає вже шосту річницю, від дня коли назавжди залишив нас Владика Мефодій.

Готуючись до сьогоднішньої дати, мені чомусь особливо згадувався останній час який ми провели поруч з Його Блаженством. Сьогодні я б Йому хотіла скласти велику сердечну подяку за наше виховання, за ту любов, яку Він вклав в моє серце, в серце священників які були поруч з Ним, серця людей які Його люблять, пам`ятають і сьогодні моляться.

За цих шість років багато що змінилось в церковному житті. Вже ліквідована Українська Автокефальна Православна Церква, вже два роки живе молода церква – Православна Церква України. Владика мрів про цей час, він жив тими днями, які ми сьогодні проживаємо в Україні, всі разом православні християни, як міг своєю щоденною працею він намагався наблизити цю історичну подію. Нажаль, ані Владика Мефодій, ані Владика Володимир (Сабодан) Предстоятель Української Православної Церкви не дожили до цієї радісної події та я впевнена, що сьогодні Його Блаженства перед престолом Господнім підносять свої палкі молитви за неньку Україну, за свій улюблений український народ і за Єдину Помісну Православну Церкву…» – сказала голова Фонду пам`яті Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Наталія Шевчук.

Дивитися також

Вічна пам`ять Блаженноспочилому Владиці Мефодію!

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку