Зараз читаєте
Небесна Сотня розстріляна та замордована за любов до України – перед жертовним подвигом синів і братів наших помолімось…

Небесна Сотня розстріляна та замордована за любов до України – перед жертовним подвигом синів і братів наших помолімось…

21 лютого 2021 р. Б – неділя про митаря і фарисея та сьома річниця загибелі Героїв Небесної Сотні.

  Настоятель релігійної громади Святих Жон-Мироносиць УПЦ (ПЦУ) с. Почапинці Тернопільського р-ну, Тернопільської обл., митрофорний протоієрей Роман Будзинський звершив панахиду в храмі та біля пам’ятного хреста усім борцям за незалежність нашої Держави України.

Час, який розділяє нас від героїчної смерті, людей на майдані, котрі поклали на вівтар нашої земної Вітчизни найцінніше своє життя. Ми повинні найперше ніколи не забувати їхню ідею за що вони боролися.

  Як описував у своїх роботах мученик Українського народу Арсеній Річинський: ’’Український народ можна прирівняти до соломи, який легко підняти, запалити національною ідеєю, але як солома швидко перегоряє і не дає жару, так само  надзвичайно важко нам зберегти запал нашої єдності, та ідею національного відродження та розбудови квітучої України”. 

Дивитися також

  Ми повинні твердо стояти пліч опліч відчуваючи підтримку один одного, та робити кожен день свою роботу, разом із іншими і для всіх. В єдності – сила, і вона дозволяє встояти перед будь – яким випробуванням.

Пресслужба Парафії святих Жон-Мироносиць ПЦУ

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку