Українська Православна Церква (ПЦУ) здійснила важливий крок у розвитку свого духовного спадку, оголосивши про створення “Благовіщенського жіночого монастиря Дніпропетровської єпархії”.
Дніпропетровська єпархія УПЦ розширює духовні горизонти
2 лютого 2024 року в історичному Синодальному залі Митрополичого дому – Резиденції Предстоятеля Православної Церкви при Михайлівському Золотоверхому кафедральному соборі, відбулося важливе засідання Священного Синоду Української Православної Церкви (ПЦУ). У цьому засіданні взяли участь всі члени Синоду, що прийняли важливе рішення для Дніпропетровської єпархії – відкриття «Благовіщенського жіночого монастиря Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України)».
Ухвалено на засіданні Священного Синоду
02 лютого 2024 року
Постанова №72
Священного Синоду Української Православної Церкви
(Православної Церкви України)
«Про відкриття жіночого монастиря у Дніпропетровській єпархії»
На прохання Преосвященного Симеона, архієпископа Дніпровського і Січеславського, Священний Синод Української Православної Церкви (Православної Церкви України) постановляє:
- Утворити у складі Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) релігійну організацію «Благовіщенський жіночий монастир Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України)».
- Прийняти Статут релігійної організації «Благовіщенський жіночий монастир Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України)».
ЕПІФАНІЙ
МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ
Джерело: Православна Церква України




