Зараз читаєте
Митрополит Епіфаній очолив молебень у Чернівцях: Подяка та нові відповідальності

Митрополит Епіфаній очолив молебень у Чернівцях: Подяка та нові відповідальності

Митрополит Епіфаній з автокефальної Української Православної Церкви очолив молебень у кафедральному соборі на честь преподобної Параскеви Сербської у Чернівцях. Участь у богослужінні взяли представники церковних і цивільних влад, а також численні віряни. Митрополит висловив подяку та наголосив на нових відповідальностях, зокрема, звернувся до нового єпископа Феогноста, якому покладено велику місію на Чернівецькій кафедрі.

Подяка і відповідальність: Митрополит Епіфаній у Чернівцях

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 9 лютого 2024 очолив у Чернівцях молебень у кафедральному соборі на честь преподобної Параскеви Сербської.

Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви співслужили митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, архієпископ Кіцманський Онуфрій, архієпископ Кам’янець-Подільський і Новоушицький Герман,  архієпископ Хмельницький і Шепетівський Павло, єпископ Чернівецький і Буковинський Феогност, єпископ Чернігівський і Ніжинський Антоній та місцеве й запрошене духовенство.

За богослужінням молилися голова Чернівецької обласної військово-цивільної адміністрації Руслан Запаранюк, інші представники місцевої влади та велика кількість вірян.

Наприкінці відправи Його Блаженство звернувся до присутніх зі словом.

Митрополит Епіфаній засвідчив щиру подяку всім, хто трудився і нині трудиться на славній Буковинській землі. «Адже те, що ми маємо зараз, це плід праці багатьох архієреїв, духовенства і вірних нашої помісної Української Православної Церкви. Бо відроджена Українська Церква діє на Буковині вже більше трьох десятиліть. Щира подяка і повага їм за їхнє служіння», – зазначив Предстоятель.

Дивитися також
Урочиста освята ікони для 104 бригади ТО: символ духовної підтримки та єдності українських воїнів

Він також привітав преосвященного єпископа Феогноста з відповідальним призначенням на Чернівецьку кафедру, адже колись розділені 3 єпархії об’єдналися в єдину велику єпархію.

«Тому на Вас, владико, покладається велика відповідальність бути добрим архіпастирем для духовенства та вірних Буковинської землі. Ви хоча й молодий, але енергійний і маєте певний досвід архієрейського служіння – це важливо. Тож нехай Господь дарує вам сили й наснагу і надалі трудитися, вірно служити інтересам своєї громади», – побажав Митрополит Епіфаній.


Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку