Зараз читаєте
Митрополит Епіфаній на єпархіальних зборах у Чернівцях: Єдність, молитва, та засудження ‘руського миру’

Митрополит Епіфаній на єпархіальних зборах у Чернівцях: Єдність, молитва, та засудження ‘руського миру’

Після молебню у кафедральному соборі на честь преподобної Параскеви Сербської, Митрополит Епіфаній відвідав перші єпархіальні збори духовенства обʼєднаної Чернівецької єпархії та урочистості з нагоди представлення новопризначеного керуючого єпископа Феогноста. Під час заходів Митрополит відзначив захисників України, засудив ідеологію “руського миру” та закликав до єдності, молитви і використання духовної зброї.

Захист, єдність та молитва: Митрополит Епіфаній у Чернівцях

Після молебню у кафедральному соборі на честь преподобної Параскеви Сербської, 9 лютого 2024 року, в залі Чернівецької обласної філармонії Блаженнійший Митрополит Епіфаній відвідав перші єпархіальні збори духовенства обʼєднаної Чернівецької єпархії та урочистості з нагоди представлення новопризначеного Священним Синодом керуючого єпископа Феогноста. У заходах також взяли участь представники місцевої влади.

Під час єпархіальних зборів Його Блаженство відзначив захисників України, місцеву владу та благодійників церковними нагородами.

Звертаючись до учасників зборів зі словом Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви закликав усіх в любові, молитві та єдності розбудовувати єпархію і Церкву загалом.

Також Його Блаженство зазначив про необхідність засудження пагубної ідеології «русского міра» та закликав усіх посилити використання духовної зброї – молитви й справ милосердя, задля наближення перемоги над агресором.

Дивитися також
Десятий рік війни: Україна на захисті своєї незалежності

Окрім того, Митрополит Епіфаній подякував владиці Данилу, владиці Онуфрію та владиці Герману, а також священникам і вірянам за самовіддану працю на благо єпархії.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку