Предстоятель та ієрархи моляться перед найбільш важливим християнським святом
Напередодні неділі Торжества Православ’я, 23 березня 2024 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Всенічне бдіння у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі.



Разом з Предстоятелем автокефальної Української Православної Церкви молилися архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Васильківський Єфрем, братія Золотоверхої обителі та запрошене духовенство.
Джерело: Українська Православна Церква/Православна Церква України
Теги
0
Поширили



