Зараз читаєте
Предстоятель взяв участь у IX Національному молитовному сніданку

Предстоятель взяв участь у IX Національному молитовному сніданку

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 8 вересня 2021 року взяв участь у IX Національному молитовному сніданку, що відбувся в столичному Українському домі.

Відкриваючи захід Предстоятель помісної Української Православної Церкви промовив Молитву Господню «Отче наш» та звернувся до присутніх зі словом.

«Молитовний сніданок – традиція, яка дозволяє людям різних світоглядних переконань, але об‘єднаних вірою в Бога, засвідчити, яке особливе значення Він має у їхньому житті та житті всього суспільства. Право на свободу віросповідання – одне з фундаментальних прав людини. Воно включає в себе право сповідувати свою віру публічно та разом з іншими. Ми і робимо це, зібравшись разом, щоби показати: віра в Бога є не минулим, не музейним експонатом, а живою і завжди сучасною потребою, здатною змінювати людину і світ навколо. Наша віра в Бога спонукає нас до активної суспільної і громадянської позиції, адже Господь закликає нас бути свідками Його Правди перед всіма людьми. Бажаю всім нам бути такими добрими свідками. І нехай Боже благословення перебуває над нами!», – сказав Його Блаженство.

Цьогорічний Національний молитовний сніданок, який був присвячений 30-й річниці відновлення незалежності України, зібрав кількасот учасників. Серед яких представники Церков і релігійних організацій, конгресмени США, українські урядовці, народні депутати, політичні й громадські діячі, вчені, журналісти та представники творчої інтелігенції.

Дивитися також

Джерело: Пресслужба ПЦУ

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку