Зараз читаєте
Прощання зі Святославом Чокалюком та молитва за загиблих: Митрополит Епіфаній очолив церемонію у місті Обухів

Прощання зі Святославом Чокалюком та молитва за загиблих: Митрополит Епіфаній очолив церемонію у місті Обухів

У храмі міста Обухів відбулася церемонія похорону професора Київської православної богословської академії Святослава Чокалюка, яку очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Після цього відбулася молитва за загиблих воїнів, очолювана Предстоятелем Української Православної Церкви.

Похорон професора та пам’ять про воїнів: велике духовне співчуття та вдячність перед керівництвом Української Православної Церкви

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 28 лютого 2024 року звершив у храмі на честь святого першомученика архідиякона Стефана у місті Обухів чин похорону професора Київської православної богословської академії Святослава Чокалюка.

Разом з Його Блаженством молилися архієпископ Яготинський Олександр, архієпископ Луганський і Старобільський Лаврентій, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон, архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Фастівський Володимир, єпископ Чернігівський і Ніжинський Антоній, єпископ Васильківський Єфрем, ректор, колектив та студенти КПБА, численне духовенство з Київщини та різних куточків України, рідні, близькі та друзі новопреставленого Святослава Чокалюка.

Після погребіння спочилого на центральному обухівському цвинтарі Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви разом з духовенством на алеї полеглих воїнів звершив молитву за українських військовослужбовців, які поклали свої життя захищаючи Україну.

Дивитися також

Джерело: Українська Православна Церква/Православна Церква України

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку