Зараз читаєте
Свята Русь-Україна храни віру православну в ній твоє спасіння!

Свята Русь-Україна храни віру православну в ній твоє спасіння!

Церковна громада на чолі з настоятелем отцем Романом Будзинським сердечно запрошують 11-12 травня 2019 року Божого, до нашого храму СВЯТИХ ЖОН-МИРОНОСИЦЬ на урочистості, з нагоди храмового свята.

11 травня 2019 р.Б. до Тернополя прибуде ікона святої рівноапостольної мироносиці Марії Магдалини з часткою її Чесних Мощей, та мощі преподобних і богоносних отців православних.

Святі мощі хресним ходом будуть перенесені до храму Святих Жінок-Мироносиць, що в селі Почапинці, Тернопільського району, Тернопільської області, де вони і перебуватимуть до 19 травня 2019 р.Б. Тож запрошуємо всіх бажаючих вшанувати святині та у молитві скласти подяку і прохання до наших небесних покровителів.

Любов не підвладна часові і простору. Вона приходить від Бога і повертається до Нього. Тому любов вічна і ніколи не згасає. Ті хто випромінював любов свого серця до людей і після переходу у вічність продовжують любити і молитися за нас у Небесній Церкві.

Християни різних конфесій століттями мандрували до чудотворних ікон, шукаючи допомоги по своїм молитвам та зцілення душі і тіла. Бажаємо всім нам наслідувати в вірності Господу, стійкості у вірі, бажанням захищати Церкву, як це робили святі сповідники віри православної.

Ознайомитись з графіком проведення богослужінь можливо за посиланням.

Дивитися також

Церковна громада Парафії святих Жон-Мироносиць

Тернопільської єпархії Православної Церкви України

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку