Зараз читаєте
Святий апостол Тит

Святий апостол Тит

апостол Тит

7 вересня – вшановують пам’ять святого Тита, апостола від 70-ти.

Тит народився в родині знатних язичників, тож батьки виховали його згідно власним традиціям. Ще з дитинства Тит почав вивчати різноманітні науки і читати твори древніх поетів. Він жив незвично для язичників, адже поводив себе стримано, був благочестивим і розумним юнаком.

У двадцятирічному віці Тит вперше побачив Господа і Його діяння в Єрусалимі. Після побаченого майбутній апостол щиро повірив в Господа. Згодом святий Тит прийняв хрещення від святого апостола Павла та став його найближчим учнем.

Святий Тит вірно слідував за апостолом Павлом, виконував всі його доручення та навчався мудрості.  На острові Крит Тит був рукопокладений на єпископа цього острова святим апостолом Павлом. Тоді ж апостол Павло довірив йому закінчення апостольського діла на Криті.

Дивитися також

Святий апостол Тит був мудрим єпископом і більшість часу приділяв проповідям перед язичниками, він відкривав для них світло Христової віри та знищував бездушних ідолів.

Помер святий Тит мирно і в глибокій старості на острові Крит, приблизно в 96 році Божому. Мощі святого знаходяться в Ґортині, а його голову перенесли до Венеції, в базиліку святого Марка.

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку