Зараз читаєте
Святкові привітання та добрі побажання з нагоди тезоіменитства Митрополита Епіфанія

Святкові привітання та добрі побажання з нагоди тезоіменитства Митрополита Епіфанія

Стаття розповідає про святкові вітання та побажання, які отримав Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній з нагоди святкування його тезоіменитства.

Ректор Київської богословської академії висловив щиру подяку та побажання Предстоятелю Церкви

12 травня 2024 року вся повнота помісної Української Православної Церкви відзначала свято тезоіменитства Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія. З цієї нагоди ректор і колектив Київської православної богословської академії щиро вітали Предстоятеля Церкви.

Професор протоієрей Олександр Трофимлюк в своєму вітальному слові висловив подяку Блаженнішому Митрополиту за стійку опіку над академією та побажав йому довгих і благословенних років життя, а також Божої підтримки в архіпастирському служінні.

Зі свого боку, Предстоятель Української Православної Церкви віддячив гостям за привітання та добрі побажання.

Це свято відзначається як важлива подія в житті Церкви, де висловлюються побажання і високі оцінки за терплячість, мудрість і духовне лідерство Предстоятеля.

Дивитися також

Бажаємо Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію міцного здоров’я, мудрості та невичерпної Божої благодаті у його високій місії духовного провідника.

ДЖЕРЕЛО

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку