Зараз читаєте
Святкувати Різдво від 25 грудня до 7 січня пропонує священик ПЦУ

Святкувати Різдво від 25 грудня до 7 січня пропонує священик ПЦУ

Георгій Коваленко, священик ПЦУ, ректор Православного Університету Святої Софії-Премудрості, радить українцям принаймні цьогоріч святкувати Різдво Христове протягом тринадцяти днів. За словами Георгія Коваленка, цьогоріч Різдво в парафії Софії Київської святкуватимуть двічі.

Про це він повідомив 7 грудня під час брифінгу у Медіацентр Україна – Укрінформ (Київ) .

А українцям отець радить принаймні цьогоріч відзначати Різдво Христове протягом тринадцяти днів.

“Ми, наприклад, в парафії Софії Київської порадились і вирішили, що будемо святкувати Різдво і 25  грудня для частини парафіян, і 7 січня.

А моя особиста пропозиція — це святки від 25 грудня до 7 січня. Різдво — велике свято, що є багатоденним, як і Великдень, коли є Світлий тиждень і сорок днів після. А в Різдво є святки, які починаються після Різдва і тривають до Водохреща. Я думаю, було б доречно розпочинати ці святкові різдвяні дні з 25 грудня і завершувати 7 січням”, — пояснює ректор.

Дивитися також
Святиня, що зберігає благословення та незмінну силу у складних часах

Цей рік, за словами священика, має стати показовим, аби священнослужителі змогли побачити волевиявлення парафіян і прийняли рішення щодо необхідності зміни календаря.

“На часі розпочинати обговорення про те, щоб Українська Церква прийняла рішення щодо переходу на новоюліанський календар. І було б добре, якби це рішення приймала не окремо одна з Церков, а вся релігійна спільнота: між усіма православними, православними й греко-католики чи християнами у межах Всеукраїнської Ради Церков”,  — зазначив Георгій Коваленко.

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2023 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку