Зараз читаєте
Тернопільська Чудотворна Ікона Божої Матері: Заповітна надія та благодать

Тернопільська Чудотворна Ікона Божої Матері: Заповітна надія та благодать

Тернопільська Чудотворна Ікона Божої Матері: Заповітна надія та благодать

Столітнє звернення до Тернопільської Чудотворної Ікони Божої Матері відкриває серця вірних, сповнені надії та віри до Матері Божої, яка завжди готова прийняти своїх дітей. Ікона, що привертає паломників з усього світу, стала свідком багатьох милостей і дивовижних виявів Божої материнської любові.

Заступництво та любов Матері Божої, що об’єднує вірних світу в молитві

Звертаючись до Тернопільської Чудотворної Ікони Божої Матері, ми відкриваємо свої серця, сповнені надії і віри, до Матері Божої, яка ніколи не відвертається від своїх дітей. За століття Чудотворна Ікона привертала до себе паломників з різних куточків світу, її знамена були свідками милості і дивовижних дій Божої материнської любові.

Піднесімо єдиними устами щиросердну
молитву до Тернопільської Чудотворної Ікони Божої Матері:

О, світу Заступнице, Царице Неба і Землі, безустанна наша Молитвинице, чи є таке місце, де б не проявилась милість Твоя. До Тебе взивали батьки наші і були почуті, на Тебе надію покладали і не були осоромлені.

Не відвертайся і від нас, грішних та немічних, що перед святим чудотворним Твоїм образом наболівші серця приклонивши, молитви гарячі возносимо, оспівуючи дивні знамена Твої, в місті Тернополі явлені. Благаємо, Милосердна Мати, будь і надалі повсякчасною нашою Хоронителькою. Як птаха в негоду, рятуючи пташенят, прикриває їх крилами, так і Ти, Приблага і Пречиста, покрий Покровом святим Своїм місто наше, землю нашу і всіх людей Своїх, рятуючи від бід та скорбот.

О, Мати Найсолодшого Господа нашого Ісуса Христа, прийми щиросердні материнські моління за дітей добрих і прикрих, жон та мужів, а мужів за жон своїх, а найперше чисті благання дітей за батьків і збереження родинного вогнища та сповни прохання їхні, нехай запанує злагода і любов між ними, бо як не Ти, Всеблагая, то хто ж допоможе.

Дай, Всесильна Владичице, ревність, мудрість і мужність пастирям Православним, щоб засівали ниву сердець наших словами вічної правди, щоб просвітили нас прикладом життя по вірі. Церкву Свою Святу розшири від розколів і єрисей вбережи. Щоб було одне стадо і один пастир.

Державу утверди, військо зміцни, щоб безсилими стали потуга недругів, миром їх осіни; правителям премудрість, чесність і совість низпошли; щоб врозумились і пізнали Бога Істинного і його церкву Православну; народ просвіти світлом вчення Христового, щоб серця наші були плотяними, а не кам’яними, і до покаяння та направлення життя приведи, щоб принесли ми гідні плоди віри і добрих діл та заслужено удостоїлись Небесного Царства. Де в купі з усіма Святими прославимо всечесне і величне ім’я. В Тройці славимо Бога: Отця, Сина і Святого Духа.

Дивитися також

Молімося і сподіваємося, що наші молитви до Тернопільської Чудотворної Ікони Божої Матері будуть прийняті і що вона буде нашою постійною Заступницею перед Богом, що вона буде допомагати нам у всіх потребах наших душ і тіл. Нехай наші серця заповнюються надією і вірою, а наші дії будуть відображенням Христової любові, яку Мати Божа нам показує.

Нехай Божа Мати благословляє і охороняє нас завжди і усюди. Амінь.

Джерело – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку