Зараз читаєте
ТИХОН-ПЕТРАНЮК «ЗАПРОСИВ» МИТРОПОЛИТА ЕПІФАНІЯ НА МІСЦЕ СВОГО ЗЛОЧИНУ

ТИХОН-ПЕТРАНЮК «ЗАПРОСИВ» МИТРОПОЛИТА ЕПІФАНІЯ НА МІСЦЕ СВОГО ЗЛОЧИНУ

Дорогоі брати і сестри!

Кримінальний злочинець — архієпископ ТИХОН (Петранюк Тарас Іванович), керуючий Тернопільсько-Бучацькою Єпархією УПЦ/ПЦУ, вніс зміни в програму візиту Предстоятеля УПЦ/ПЦУ Митрополита ЕПІФАНІЯ на Тернопільщину та запросив усіх бажаючих відвідати по вул.Чернівецька (поблизу буд. 64) місце-злочину.

Після блискучих підкилимних торгів відбулась продаж церковної земельної ділянки розміром 0,7712 гектара. Дана ділянка свого часу була виділена БЕЗКОШТОВНО під будівництво Духовного Центру Українській Автокефальній Православній Церкві ще за часів покійного Блаженнійшого МЕФОДІЯ, Митрополита Київського і всієї України Предстоятеля УАПЦ (2000-2015рр.).

Кримінально-барижна діяльність Його Високопреосвященства архієпископа ТИХОНА призвела до того, що на даний час у розпорядженні Православної Церкви України залишилось всього лише 22 сотки.

Тепер горе-архієрей з трагічним минулим будівничого ще по Луганській Єпархії УПЦ КП вкотре змушений списати отримані на побудову кошти і вже частково витрачені на мажорний відпочинок за кордоном. Якщо знову щось не згорить, як у випадку було з храмом Архістратига Михаіла у Луганську — чергової тепер не просто церкви, а цілого Кафедрального собору на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія.

Для цього, дорогі брати і сестри, 11 вересня 2022 року Божого на клаптику, що залишився від церковної землі буде закладено наріжний камінь під будівництво.

Владика ТИХОН, як досвідчений шахрай в подібних справах з промовтерським розмахом розміщає ОГОЛОШЕННЯ де міститься інформація: «Очолить молитву Предстоятель Української Православної Церкви (Православної Церкви України) Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України ЕПІФАНІЙ».

Чи знає Його Блаженство?..

  1. Земля УАПЦ по вул.Чернівецька у Тернополі була продана Петранюком Тарасом Івановичем.
  2. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.
  3. Архієпископ Тихон (НЕ ЄПАРХІЯ) за оборудку з церковним майном отримав винагороду у розмірі 1 200 000 тисяч доларів США (одного мільйона двісті тисяч доларів США).

В підсумку церква мала гектар землі в центрі міста у власності УАПЦ, зараз залишилось двадцять дві сотки вже в УПЦ/ПЦУ, Петранюк збагатився на мільйон двісті тисяч доларів, а Митрополит ЕПІФАНІЙ освятить наріжний камінь і прочитає молитву…

Як казав колись Митрополит МАКАРІЙ (Малетич) на Архієрейському Соборі 2016, коли стало відомо про продаж Червоногородського Замку в селі Нирків, Заліщицького району відомим на всю Україну поціновувачем жінок і танців в барі «СІТІ» владикою Мстиславом (Гуком) – «щось туй не грає…» – (слово туЙ владика, напевне, вживає замість ТУТ – ред.).

ДАЛІ БУДЕ…

Нагадаємо про раніше опубліковані статті Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія, підготовлені за розслідуванням голови цього Фонду Наталією Шевчук:

Православні барони України – брати Петранюки

Пізнай правду і вона зробить вас вільними

ПОЦІЛУНОК ІУДИ –«СИНА СМЕРТІ» / РОЗПИСКА ПЕТРАНЮКА Т.І.

СВЯТИЙ ТА НЕДОТОРКАНИЙ – АРХІЗЕК ТИХОН ПЕТРАНЮК

КРИМІНАЛЬНИЙ РЕЗЕРВ ПЦУ / ОБВИНУВАЛЬНИЙ АКТ у кримінальному провадженні №12012030050000359 відносно ПЕТРАНЮКА ТАРАСА ІВАНОВИЧА (архієпископа ТИХОНА)

ЄПИСКОП СБУ – ПРЕОСВЯЩЕННИЙ ТИХОН (ПЦУ) / Протокол допиту підозрюваного Петранюка Т.І. з Ізолятора Тимчасового Тримання ЛМУ ГУМВС України в Луганській області

ВИКРИТО ШАХРАЯ ТИХОНА ПЕТРАНЮКА/ Злети та падіння від ФІЛАРЕТА до ЕПІФАНІЯ / Що знайшли правоохоронці під час обшуку помешкання єпископа Тихона ПЕТРАНЮКА?

«АВТОЛОХ»: Церковний бізнес монаха ТИХОНА Петранюка

Дивитися також

Махровий мажор ПЦУ ТИХОН Петранюк

ЕКСКЛЮЗИВ: #ГЛАВpidarРПЦ в Україні – хто він?

Остап Бендер у рясі

Тихон-Петранюк – ІКОНА СТИЛЮ ПЦУ

Як Тихону-Петранюку запахло смаленим

Тихон-Петранюк – аферист «від бога» – 1

Тихон-Петранюк – аферист «від бога» – 2

Тихон-Петранюк – аферист «від бога» – 3

Джерело: Прес-служба Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку